Kultura

Dara Rolins zrušila své vánoční koncerty na Slovensku

8.11.2009 18:14 Zpěvačka Dara Rolins zrušila slovenskou část svého předvánočního turné. Na svých internetových stránkách uvádí, že koncerty v Bratislavě a v Košicích se neuskuteční, protože pořadatelská společnost nedodržela své smluvní závazky. Vystoupení na Slovensku se zpěvačka pokusí zajistit v jiném termínu.

Rolins, která v současné době působí také jako porotkyně v televizní soutěži Česko Slovenská SuperStar, měla šňůru vánočních koncertů odstartovat v úterý v Bratislavě. Následující dva dny bude zpívat v pražském klubu SaSaZu, držitelé vstupenek na zrušené slovenské koncerty dostanou dvacetiprocentní slevu na lístky.

"Zásadními důvody bylo nedodržení smluvního platebního kalendáře a spojování koncertů s partnery aktivními na slovenské politické scéně. Několikrát jsme byli mylně informováni, že finanční prostředky, které jsou pro pořádání takto produkčně nákladných koncertů stěžejní, byly uhrazeny - platby se však nikdy neuskutečnily," uvedl na zpěvaččině webu Petr Tajčman, který má na starosti propagaci turné.

Kvůli problémům s pořadateli loni zrušila své koncerty na Slovensku česká zpěvačka Hana Zagorová. Se zpožděnými platbami se potýkala i skupina Olympic, která ale své turné v červnu 2008 odehrála.

ČTK

nahoru

Kultura:

Freddie Mercury zpívá, bojuje a umírá. Trailer Bohemian Rhapsody je venku

-

dnes 16:18 Video: Ten příběh má v sobě všechno, co potřebuje velký...

Slovanská epopej je v Obecním domě. Brzy bude mít stálý domov, slíbila Krnáčová

-

dnes 14:45 Část Slovanské epopeje Alfonse Muchy je k vidění v...

Festival představuje geniálního Bacha klasicky i jazzově

-

dnes 12:27 Festival Bach for All uvádí díla Johanna Sebastiana...

Organizátor festivalu Obscene Extreme Miloslav „Čurby“ Urbanec: Našimi sponzory jsou fanoušci

-

dnes 12:00 V trutnovském areálu Na Bojišti se od 18. do 22....

Rozdejte pistole ve školce. Borat novým pořadem pobouřil hlavně politiky

-

dnes 10:33 Video: Slavný komik Sacha Baron Cohen, představitel...

RECENZE: #Smrt všem prasatům je thriller s lepším názvem než obsahem

-

dnes 09:53 Britský spisovatel a novinář Tony Parsons začal kariéru...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů