Kultura

Dara Rolins zrušila své vánoční koncerty na Slovensku

8.11.2009 18:14 Zpěvačka Dara Rolins zrušila slovenskou část svého předvánočního turné. Na svých internetových stránkách uvádí, že koncerty v Bratislavě a v Košicích se neuskuteční, protože pořadatelská společnost nedodržela své smluvní závazky. Vystoupení na Slovensku se zpěvačka pokusí zajistit v jiném termínu.

Rolins, která v současné době působí také jako porotkyně v televizní soutěži Česko Slovenská SuperStar, měla šňůru vánočních koncertů odstartovat v úterý v Bratislavě. Následující dva dny bude zpívat v pražském klubu SaSaZu, držitelé vstupenek na zrušené slovenské koncerty dostanou dvacetiprocentní slevu na lístky.

"Zásadními důvody bylo nedodržení smluvního platebního kalendáře a spojování koncertů s partnery aktivními na slovenské politické scéně. Několikrát jsme byli mylně informováni, že finanční prostředky, které jsou pro pořádání takto produkčně nákladných koncertů stěžejní, byly uhrazeny - platby se však nikdy neuskutečnily," uvedl na zpěvaččině webu Petr Tajčman, který má na starosti propagaci turné.

Kvůli problémům s pořadateli loni zrušila své koncerty na Slovensku česká zpěvačka Hana Zagorová. Se zpožděnými platbami se potýkala i skupina Olympic, která ale své turné v červnu 2008 odehrála.

ČTK

nahoru

Kultura:

Veronika Wildová dala písni Krásnější ženy lehkost a humor

-

dnes 16:00 Video: Videoklip k písničce Krásnější ženy představuje...

Jan Gebert o dokumentu Až přijde válka: Nejsou to lidé z okraje společnosti

-

dnes 11:09 Českým zástupcem na právě probíhajícím filmovém...

Písničkář Oldřich Bohadlo zamířil mimo folkový svět

-

dnes 07:33 Zpěvák a kytarista Oldřich Bohadlo vydal sólovou desku...

Zlatého medvěda z Berlinale veze film Nedotýkej se mě. Podíleli se na něm i Češi

-

včera 20:07 aktualizováno Zlatého medvěda pro nejlepší film 68....

Polar Music Prize pro Metalliku

-

včera 11:18 Letošními laureáty ocenění Polar Music Prize, které...

Nejkrásnější ženy jsou ty, které se zjevují ve snech

-

včera 07:16 V pražské Galerii Smečky, kterou provozuje společnost...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby