Krimi

Policie stále nemá vraha matky dvou malých dětí

12.10.2009 12:13 Kriminalistům se doposud nepodařilo dopadnout vraha, který koncem září ubodal v bytě v Českém Těšíně 27letou ženu. V současné době ale pátrají po muži, který se v den vraždy pohyboval kolem domu na Havlíčkově ulici, kde byla žena zavražděna.

Jak Právo informovalo, vrah mladou ženu ubodal v jejím bytě. Policie se o události dozvěděla od záchranné služby, která ale na místo přijela pozdě. Matku dvou malých dětí, z nichž jedno se v době vraždy nacházelo na místě činu, se záchranářům nepodařilo zachránit.

Policie médiím poskytla pro účely zveřejnění jméno i fotografii zavražděné Jany Svobodové. Její poslední pohyb byl zaznamenán 25. září v 8.45 hodin na náměstí ČSA, kde spolu s dvouletou dcerkou navštívila prodejnu potravin a drogerii.

Policie pátrá po pětatřicetiletém muži

Policie nyní pátrá po zhruba pětatřicetiletém muži, který se toho dne asi o půl deváté pohyboval v těsné blízkosti Městské knihovny v Havlíčkově ulici, tedy nedaleko bydliště Jany Svobodové.

„Vypadalo to, že na někoho čeká. Přitom nahlížel do oken bytů v domě. Tato osoba je pro policisty velmi významná, mohlo by se jednat o důležitého svědka,“ uvedla mluvčí policie Darina Majková. Muž je asi 185 centimetrů vysoký, štíhlé postavy a světlé pleti. Má krátké světlé vlasy a oděn byl do riflové bundy a riflí.

Police se také obrací na občany, kteří Janu Svobodovou znali a mohou podat jakékoliv poznatky k její osobě. Před odchodem na mateřskou dovolenou žena pracovala mimo jiné jako servírka v Třinci.

Všechny informace  o minulosti Jany Svobodové i o neznámém muži, který se nacházel v uvedeném době na ulici Havlíčkova v Českém Těšíně, mohou občané volat vyšetřovatelům na číslo 603 737 542 nebo na bezplatnou telefonní linku 158.

Aleš Honus, Právo

nahoru

Krimi:

Řidič náklaďáku v Praze sundal o most bagr, který měl na korbě

-

včera 18:48 Video: Kuriózní nehodu řešili v sobotu policisté v...

Při výbuchu domu na Prostějovsku zemřel člověk, video hasičů zachycuje zkázu po explozi

-

včera 13:38 Video: aktualizováno Jeden člověk v sobotu zemřel a...

Soud nechal ve vazbě babičku šestileté Valerie, kterou rok nikdo neviděl

-

včera 12:02 Babička šestileté Valerie, kterou téměř rok nikdo...

Silný vítr ve Stodůlkách převrátil dětskou pouťovou atrakci

-

včera 10:01 Video: U více než 50 událostí zasahovali v souvislosti...

Do muže v Plzni zřejmě udeřil blesk, na místě zemřel

-

21.9. 19:29 aktualizováno Velké neštěstí se v pátek večer stalo v...

Zbil muže i ženu, pak násilník z Karlovarska chodil s nožem po obci a hledal policisty

-

21.9. 16:22 Video: Dvě napadení, vyhrožování hostům občerstvení i...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů