Zahraniční

Matka v USA udusila svého syna a tělo zahrabala na hřišti

22.5.2009 11:12 (aktualizováno: 22.5.2009 11:30) Ve městě Albuquerque v americkém státě Nové Mexiko zabila 23letá Tiffany Toribiová svého tříletého syna Tye a zahrabala ho na hřišti. Tam bylo před týdnem objeveno. Matka byla zadržena ve čtvrtek. Policie poté oznámila, že se Toribiová k vraždě syna přiznala, nechtěla aby vyrůstal bez péče. V cele se pak pokusila ukončit i svůj život.

"Dala mu ruku přes ústa a nos a dusila ho,“ uvedl velitel policie Ray Schulz. "Potom jí došlo, co udělala. Poskytla synovi umělé dýchání z úst do úst, přivedla ho zpátky k životu.“

Happyend však nepřišel. "Pak se rozhodla pokračovat v původním plánu činu, který začala páchat.“ Žena pak chlapce zahrabala na hřišti do mělkého hrobu. Vyhrabala díru pod gymnastickým nářadím, kam tělo pohřbila. Minulý pátek bylo jeho tělo na hřišti nalezeno.

Po objevení těla chtěla policie s matkou oběti mluvit, ale v žádném z domů, kde se dříve objevovala, ji nemohli najít. Zastihli ji až ve čtvrtek. 

Po několika hodinách ji policie odvedla v poutech. Byla obviněna z vraždy. Když se jí policisté zeptali, proč svého syna zabila, řekla jim, že "ho nechtěla nechat vyrůstat bez toho, aby se o něj někdo staral, jako vyrůstala ona sama, protože o ni se nestaral nikdo“. Podle sousedů neprojevovala k dítěti cit a nestarala se o něj.

Ve vězení se Toribiová s pokusila spáchat sebevraždu.

aš, Novinky, CNN

nahoru

Zahraniční:

Boje mezi Iráčany a Kurdy pokračují

-

dnes 20:52 Irácká armáda a šíitské milice se v pátek střetly s...

Kurdské milice předaly správu nad osvobozenou Rakkou místní radě

-

dnes 19:46 Američany podporované kurdsko-arabské Syrské...

Česko v otázce kvót ještě nemá vyhráno

-

dnes 19:17 Česku a jeho spojencům se podařilo získat důležitý...

Divoká prasata řádila v německé bance i optice, čtyři zranění

-

dnes 19:08 Čtyři lidi zranila v pátek divoká prasata, která se...

Stížnost kvůli případu Čecha zabitého v Británii dorazila k evropskému soudu

-

dnes 18:07 Evropský soud pro lidská práva dostal žádost o...

Mor se nedaří zastavit. WHO vyslala na Madagaskar své zdravotnické týmy

-

dnes 17:00 Epidemii smrtícího plicního a dýmějového moru na...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby