Zahraniční

Matka v USA udusila svého syna a tělo zahrabala na hřišti

22.5.2009 11:12 (aktualizováno: 22.5.2009 11:30) Ve městě Albuquerque v americkém státě Nové Mexiko zabila 23letá Tiffany Toribiová svého tříletého syna Tye a zahrabala ho na hřišti. Tam bylo před týdnem objeveno. Matka byla zadržena ve čtvrtek. Policie poté oznámila, že se Toribiová k vraždě syna přiznala, nechtěla aby vyrůstal bez péče. V cele se pak pokusila ukončit i svůj život.

"Dala mu ruku přes ústa a nos a dusila ho,“ uvedl velitel policie Ray Schulz. "Potom jí došlo, co udělala. Poskytla synovi umělé dýchání z úst do úst, přivedla ho zpátky k životu.“

Happyend však nepřišel. "Pak se rozhodla pokračovat v původním plánu činu, který začala páchat.“ Žena pak chlapce zahrabala na hřišti do mělkého hrobu. Vyhrabala díru pod gymnastickým nářadím, kam tělo pohřbila. Minulý pátek bylo jeho tělo na hřišti nalezeno.

Po objevení těla chtěla policie s matkou oběti mluvit, ale v žádném z domů, kde se dříve objevovala, ji nemohli najít. Zastihli ji až ve čtvrtek. 

Po několika hodinách ji policie odvedla v poutech. Byla obviněna z vraždy. Když se jí policisté zeptali, proč svého syna zabila, řekla jim, že "ho nechtěla nechat vyrůstat bez toho, aby se o něj někdo staral, jako vyrůstala ona sama, protože o ni se nestaral nikdo“. Podle sousedů neprojevovala k dítěti cit a nestarala se o něj.

Ve vězení se Toribiová s pokusila spáchat sebevraždu.

aš, Novinky, CNN

nahoru

Zahraniční:

Syrské vládní jednotky v Ghútě navzdory rezoluci OSN dále válčí

-

dnes 11:53 Navzdory sobotní rezoluci Rady bezpečnosti OSN...

Ruská rozvědka se nabourala do olympijských počítačů, píše americký list

-

dnes 11:32 Ruská vojenská rozvědka se nabourala do několika set...

Budeme to považovat za akt války, reaguje KLDR na nové americké sankce

-

dnes 10:42 Severní Korea odsoudila nejnovější sankce, které na ni...

Naprostý propadák, odsoudil Trump memorandum demokratů ke kauze ruského vlivu

-

dnes 07:20 Americký prezident Donald Trump odsoudil memorandum...

Do Jižní Koreje přijela severokorejská delegace s generálem z černé listiny

-

dnes 06:14 Do Jižní Koreje v neděli přicestovala vysoká...

Demokraté zveřejnili svou reakci na zprávu republikánů o FBI

-

včera 23:03 aktualizováno Američtí demokraté v sobotu zveřejnili...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby