Koktejl

Jiří Krampol přísahá: Alkoholu se už ani nedotknu

19.5.2009 10:12 Z herce Jiří Krampola (70) se prý stal absolutní abstinent. Tytam jsou jeho spanilé jízdy po hospůdkách a probdělé noci se skleničkou v ruce. Možná, že i proto jeho žena Hanka podstoupila několik náročných plastických operací. Omládla o několik let a Jirka se má doma na co dívat.

"Hanka vypadá báječně, je to kočka," pochvaluje si stále populární herec, který mimo jiné dvanáct let uváděl na Primě pořad Nikdo není dokonalý. A není vyloučeno, že se na televizní obrazovky na podzim zase vrátí.

"Mám velmi zajímavou nabídku z Brna, tak uvidíme...," říká Jiří Krampol tajuplně. Se svou ženou Hankou se rád chlubí i na večírcích. A karta se obrátila - zatímco Hanka si dá sklenku vína, Jirka se alkoholu ani nedotkne.

Nepije kvůli zdraví

"Můj zdravotní stav mi to nedovoluje, nepiju už přes dva roky. Beru prášky a to se spolu neslučuje. Mohl bych si dát jen tak pro chuť dvojku vína, ale nestojí to za to. Alkohol mi vůbec nechybí. Naštěstí se cítím i bez něj úplně výborně," pochvaluje si Jiří Krampol. A i když jeho figura se v poslední době trochu zakulatila, narozdíl od své ženy Jiří žádné lékařské zákroky na vylepšení postavy neplánuje.

"Já a liposukci? Ani omylem! Jsem se sebou spokojený. Chodím si občas do posilovny zacvičit, to mě udržuje ve fyzické kondici, ale žádné diety nedržím a ani nebudu. Proč taky? Rád jím a nejvíc sladké. Takový dortík si rozhodně nehodlám odpustit," prohlašuje rezolutně Krampol.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Britská královna překvapila svojí návštěvou na londýnské módní přehlídce

-

dnes 14:01 Mezinárodní módní přehlídka s názvem London Fashion...

Z lovce kořistí. Pytláka sežrali lvi, zbyla jen hlava

-

dnes 11:42 Ticho poklidné noci pročísly v jihoafrické oboře...

Kotě se narodilo s předníma nohama směřujícíma dozadu

-

dnes 05:20 Video: Když se kotě jménem Lee narodilo, nedokázalo se...

Indonéská sopka Sinabung přišla při mohutné erupci o vrchol

-

včera 16:31 Pondělní erupce sopky Sinabung nacházející se na...

Farmář na pole umístil fotky svůdných žen v bikinách, aby zabavil zloděje

-

včera 16:00 Většina farmářů na své pole umísťuje strašáky,...

Vyléčená opice se po návratu do přírody dočkala vřelého objetí od členů své tlupy

-

včera 12:41 Video: Zranění, péči lidí a pak i úspěšný návrat do...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby