Koktejl

Jiří Krampol přísahá: Alkoholu se už ani nedotknu

19.5.2009 10:12 Z herce Jiří Krampola (70) se prý stal absolutní abstinent. Tytam jsou jeho spanilé jízdy po hospůdkách a probdělé noci se skleničkou v ruce. Možná, že i proto jeho žena Hanka podstoupila několik náročných plastických operací. Omládla o několik let a Jirka se má doma na co dívat.

"Hanka vypadá báječně, je to kočka," pochvaluje si stále populární herec, který mimo jiné dvanáct let uváděl na Primě pořad Nikdo není dokonalý. A není vyloučeno, že se na televizní obrazovky na podzim zase vrátí.

"Mám velmi zajímavou nabídku z Brna, tak uvidíme...," říká Jiří Krampol tajuplně. Se svou ženou Hankou se rád chlubí i na večírcích. A karta se obrátila - zatímco Hanka si dá sklenku vína, Jirka se alkoholu ani nedotkne.

Nepije kvůli zdraví

"Můj zdravotní stav mi to nedovoluje, nepiju už přes dva roky. Beru prášky a to se spolu neslučuje. Mohl bych si dát jen tak pro chuť dvojku vína, ale nestojí to za to. Alkohol mi vůbec nechybí. Naštěstí se cítím i bez něj úplně výborně," pochvaluje si Jiří Krampol. A i když jeho figura se v poslední době trochu zakulatila, narozdíl od své ženy Jiří žádné lékařské zákroky na vylepšení postavy neplánuje.

"Já a liposukci? Ani omylem! Jsem se sebou spokojený. Chodím si občas do posilovny zacvičit, to mě udržuje ve fyzické kondici, ale žádné diety nedržím a ani nebudu. Proč taky? Rád jím a nejvíc sladké. Takový dortík si rozhodně nehodlám odpustit," prohlašuje rezolutně Krampol.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Muž zaparkoval přímo před hydrantem. Hasiči se s autem moc nepárali

-

dnes 06:06 Nechat svůj vůz stát před požárním hydrantem je z...

Novozélanďan kradl části exponátů na výstavě mrtvých těl

-

včera 20:15 Osmadvacetiletý muž byl obviněn z krádeže dvou...

Matka v Paříži porodila dítě ve vlaku. Novorozeně dostalo jízdné na 25 let

-

včera 17:07 Příměstskou vlakovou dopravu v centru Paříže zastavil...

Pasažér při děsivé nehodě vyletěl z vozu

-

včera 14:14 Video: Dramatickou nehodu zachytila bezpečnostní...

Novozélandský bezdomovec se vzdal všeho, co měl, ve prospěch nemocných dětí

-

včera 12:05 Největší srdce mají většinou ti, od kterých bychom to...

Žena zardousila vzteklého rysa holýma rukama

-

včera 10:00 Dramatické okamžiky zažila ve čtvrtek 7. června...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů