Koktejl

Kiefer Sutherland praštil v baru známého návrháře

8.5.2009 08:38 Hvězda akčního seriálu 24 hodin, Kiefer Sutherland, byl v noci na pátek obviněn z vážného napadení poté, co v úterý hlavou schválně udeřil modního návrháře Jacka McCollougha v newyorském nočním klubu. Herec, který je známý již z minulosti pijáckými výstřelky, se sám dostavil k výslechu na policii.

McCollough tvrdí, že se stal obětí "zlomyslného, násilného a nevyprovokovaného útoku".  Obviněný Sutherland a jeho mluvčí událost veřejně nekomentovali a podle CNN odmítali všechny žádosti o vyjádření. Obvinění pro něj může mít dalekosáhlé následky, protože ještě běží pětiletá podmínka, kterou dostal v Los Angeles za řízení pod vlivem alkoholu. Za stejný přečin již loni strávil 48 dní ve vězení.

Policie v případu zatím Sutherlandovo jméno oficiálně nezmínila. Pouze uvádí pohlaví, rasu a věk útočníka a oběti. "Bílý muž ve věku 42 let hovořil se ženou, když jiný bílý muž se snažil projít mezi nimi, aby se dostal k baru. Začala hádka a podezřelý udeřil napadeného hlavou a způsobil mu zranění na nose."

Sutherlandovi je 42 a McColloughovi je 30. Média doplnila, že ženou, s níž herec mluvil, byla herečka Brooke Shieldsová. "Kdokoli Jacka McCollougha zná, ví, že by neublížil ani mouše," řekl mluvčí napadeného návrháře a zopakoval, že šlo o zlomyslný a nevyprovokovaný útok.

Novinky, CNN

nahoru

Koktejl:

Čeští fanoušci Star Treku si natáčejí svůj seriál. Mají i vlastní velitelský můstek hvězdné lodi

-

dnes 10:54 Video: Čeští fanoušci televizního seriálu Star Trek,...

Ledecký napíše o olympijském úspěchu své dcery Ester píseň, bratr chystá komiks

-

dnes 08:43 Umělecká půlka rodiny Ledeckých zvěční olympijský...

Indičtí lékaři pacientovi úspěšně odoperovali údajně největší mozkový nádor na světě

-

dnes 03:00 Video: Týmu neurochirurgů z indické Bombaje se minulou...

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

včera 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

včera 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

včera 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby