Koktejl

Kiefer Sutherland praštil v baru známého návrháře

8.5.2009 08:38 Hvězda akčního seriálu 24 hodin, Kiefer Sutherland, byl v noci na pátek obviněn z vážného napadení poté, co v úterý hlavou schválně udeřil modního návrháře Jacka McCollougha v newyorském nočním klubu. Herec, který je známý již z minulosti pijáckými výstřelky, se sám dostavil k výslechu na policii.

McCollough tvrdí, že se stal obětí "zlomyslného, násilného a nevyprovokovaného útoku".  Obviněný Sutherland a jeho mluvčí událost veřejně nekomentovali a podle CNN odmítali všechny žádosti o vyjádření. Obvinění pro něj může mít dalekosáhlé následky, protože ještě běží pětiletá podmínka, kterou dostal v Los Angeles za řízení pod vlivem alkoholu. Za stejný přečin již loni strávil 48 dní ve vězení.

Policie v případu zatím Sutherlandovo jméno oficiálně nezmínila. Pouze uvádí pohlaví, rasu a věk útočníka a oběti. "Bílý muž ve věku 42 let hovořil se ženou, když jiný bílý muž se snažil projít mezi nimi, aby se dostal k baru. Začala hádka a podezřelý udeřil napadeného hlavou a způsobil mu zranění na nose."

Sutherlandovi je 42 a McColloughovi je 30. Média doplnila, že ženou, s níž herec mluvil, byla herečka Brooke Shieldsová. "Kdokoli Jacka McCollougha zná, ví, že by neublížil ani mouše," řekl mluvčí napadeného návrháře a zopakoval, že šlo o zlomyslný a nevyprovokovaný útok.

Novinky, CNN

nahoru

Koktejl:

Do hrobu stylově. Výtvarník si vyrobil vlastní rakev připomínající vesmírnou raketu

-

dnes 13:57 Video: Výtvarník, designér a dřevosoustružník Antonín...

Bájný Excalibur byl vytažen z kamene. Neudělal to král Artuš, ale zloději

-

dnes 10:06 Excalibur zaražený v kameni na břehu velšského jezera...

Slíďák s mláďaty na zádech vyděsil párek cestovatelů

-

dnes 05:20 Když Pauline Keuzekampová se svým přítelem Valentijnem...

Austrálie testuje bezpilotní letoun proti žralokům

-

včera 19:25 Austrálie hodlá rozmístit bezpilotní letouny vybavené...

Uhynulého Karla Wilhelma nahradil u samic v královédvorské zoo hroch Mike

-

včera 15:42 Partnerem dvojice královédvorských hroších samic se...

Dron natočil na uhel spálené kalifornské město, ve kterém pošťák doručoval dopisy

-

včera 10:16 Video: Výjev jako z postapokalyptického filmu zachytil...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby