Komerční články

Zdravotní asistence přináší úsporu času a větší komfort

20.4.2009 00:01 Zdraví se pravidelně umisťuje nejvýše v hodnotových žebříčcích různých anket. Není ale lehké skloubit péči o zdravotní kondici a každodenní pracovní shon. Všichni to známe: dlouhé objednací termíny, plné čekárny. Poradíme Vám, jak se tomu vyhnout.

Většina populace vnímá pozitivně úroveň poskytované lékařské péče v ČR, která je i podle mezinárodních studií srovnatelná s jinými vyspělými státy. Oprávněně však kritizuje horší organizaci a nedostatečnou komunikaci. Nevyhovují dlouhé objednací lhůty a následně ještě dlouhý čas strávený v čekárnách. Souvisí to s vysokým využíváním lékařské péče v ČR, která je s průměrnými 12 návštěvami u lékaře na jednoho obyvatele ročně druhá v Evropě (údaj z února 2009). V subjektivním hodnocení vstřícnosti zdravotního systému je pro Čechy nejdůležitější srozumitelná komunikace a důstojné zacházení (Kulatý stůl k budoucnosti financování zdravotnictví v ČR, 2008), tedy oblasti, kde rovněž máme co dohánět.

 

Pokrok slibuje nově zavedený program zdravotní asistence, s nímž přichází UNIQA pojišťovna. Cílem programu je zjednodušení přístupu k čerpání zdravotní péče a individuální přístup, aby se z „pacienta“ stal „klient“. Vstupu na trh předcházel průzkum, který ukázal, že osoby v produktivním věku s nadprůměrným výdělkem jsou ochotné si za tento komfort připlatit. Produkt oceňovali zejména manažerky a manažeři z větších měst. Program zahrnuje služby, po nichž respondenti v rámci průzkumu nejvíce volali:

- zprostředkování termínu první návštěvy u specialisty nejdéle do 5 dnů a přijetí v ordinaci     nejpozději do 30 minut

- telefonické zdravotní poradenství

- odborný rozbor stávající diagnózy pacienta a doporučení dalšího postupu léčení

Všechny služby jsou dostupné nepřetržitě na bezplatné telefonní lince. Klient je nasměrován podle svého bydliště do nejbližšího smluvního zdravotního zařízení. Zdravotní zařízení jsou vybrána rovnoměrně po celé ČR podle kvality a úrovně doprovodné péče – musí mít například delší provozní dobu a centrální recepci. Chcete-li se dozvědět více, volejte bezplatně 800 120 020 nebo klikněte na www,uniqa.cz

UNIQA pojišťovna, a.s.

nahoru

Komerční články:

Ras al Khaimah: luxusní exotika na dosah ruky

-

12.2. 00:01 Při vyslovení Spojených arabských emirátů každého bez...

Co se děje s radioaktivními odpady v ČR?

-

12.2. 00:01 Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší...

Cihlové domy udávají trend modernímu stylu bydlení

-

7.2. 15:04 Mezi požadavky na nový dům už dávno není jen hezký...

Průzkum: Firmy jsou spokojené s poskytováním bankovních úvěrů, daly známku 9,62 z 10

-

5.2. 09:37 České ekonomice se mimořádně daří a řada firem, i těch...

Gastein rozněcuje vášeň pro freeride

-

5.2. 00:01 Freeride je ohromná zábava - Gastein a jeho okolí je...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

-

5.2. 00:01 Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby