Koktejl

Kateřina Macháčková prožila svou moderátorskou premiéru

1.4.2009 07:24 Populární divadelní herečka Kateřina Macháčková, kterou si většina televizních diváků pamatuje ze seriálu Život na zámku prožila na počátku víkendu svou moderátorskou premiéru. V Jaroměři moderovala spolu se Zdeňkem Podhůrským charitativní akci na podporu postižených dětí.

Herečka Kateřina Macháčková svou moderátorskou premiéru zvládla na výbornou a to i navzdory tomu, že se se svým moderátorským kolegou poznala jednu minutu před sedmou hodinou, tedy před začátkem celé show. Přebrepty se jí ale zdárně vyhýbaly, a ona se tak mohla těšit z toho, že si novou roli snad brzy zopakuje.

Během večera vystoupila plejáda známých osobností jako je Věra Martinová se sestrou Lenkou, po rozchodu smutný přesmutný Ondřej Ruml, který se snažil rozptýlit vtipkováním s Leonou Černou. Dále nechyběly ani Jitka Zelenková, Petra Černocká či sestra modelky Taťány Kuchařové Livie.

:. Ondřej Ruml nevypadal ani trochu zdravě...FOTO: archiv

Zdeněk Podhůrský dostal na závěr večera od České Miss Ivety Lutovské a I. vicemiss Terezy Budkové dort ke svým jubilejním padesátým narozeninám. Že ale ten čas docela letí, zřejmě v náruší své mladé přítelkyně příliš ani neregistruje.

:. Na charitativním večírku nechyběla ani Česká Miss Iveta LutovskáFOTO: archiv

Večer pro dobrou věc se v divadle v Jaroměři uskutečnil již podeváté. "Akce nebyla až tak dlouhá jako v předcházejících letech, ale za to byla velmi kvalitní a jsem velmi spokojen. Proto mohu potvrdit, že se příští rok uskuteční jubilejní desátý ročník," řekl s úsměvem organizátor akce David Novotný.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Zloději chtěli bankomat, místo toho strhli celou zeď

-

dnes 13:39 Fiaskem skončil pokus zlodějů dostat se k bankomatu v...

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

dnes 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

dnes 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

dnes 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...

V Německu utratili nejstarší gorilu v Evropě, žila i v Čechách

-

včera 18:46 V zoologické zahradě v Norimberku utratili v pondělí...

Páru dopomohlo ke zplození potomka 1616 injekčních stříkaček

-

včera 16:31 Když se Patricia O'Neillová se svou manželkou Kimberly...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů