Koktejl

Kdo bude novým Bondem? Jude Law?

28.1.2003 22:36 Zatímco James Bond v podání Pierce Brosnana se v našich kinech prohání v těch nejdražších autech, likviduje mezinárodní zločince a okouzluje krásné ženy, na stránkách filmového časopisu Total Film si čtenáři již vybírají jeho nástupce. Informují o tom zahraniční internetové servery.

Producenti filmové ságy o britském superagentovi si zatím možná jen lámou hlavu, kdo nahradí Pierce Brosnana, který si Bonda zahrál již ve čtyřech filmech a má zálusk na pátý. Kdo však přijde po něm? Jedním z možných vodítek by mohla být čtenářská anketa na stránkách filmového časopisu Total Film. U více než 5000 čtenářů to na plné čáře vyhrál třicetiletý britský herec Jude Law (Road to Perdition, Talentovaný pan Ripley, A.I. Umělá inteligence), který učaroval 28 procentům čtenářů a porazil tak o dvě procenta jedenatřicetiletého Skota Ewana McGregora (Trainspotting, Star Wars: Epizoda I. - Skrytá hrozba a Epizoda II. - Útok klonů). Bronzovou příčku podle internetového magazínu Zap2it.com obsadil se 24 procenty Christian Bale (Království ohně, American Psycho). Dvě procenta čtenářů jsou naopak přesvědčena, že nejideálnějším nástupcem by byl Hugh Grant.

VÁŠ NÁZOR ----------------------------------------------------------------------

Kdo by byl podle vás nejideálnějším nástupcem Pierce Brosnana? Napiště svůj názor v diskusním fóru na konci článku.

Arnie vs. Diesel

Ze čtenářské ankety rovněž vyplynulo, že nový akční hrdina Vin Diesel si u čtenářů časopisu Total Film dosud nevybudoval potřebný respekt. Celých 62 procent je totiž přesvědčeno, že Arnold Schwarzenegger je i ve svých 55 letech hvězdou akčních filmů, která udrží krok s mladými herci. Dvě třetiny účastníků ankety si proto myslí, že Vin Diesel nemůže v současnosti ani pomyslet na označení "nový Schwarzenegger".

A Hvězdné války?

Tři pětiny čtenářů si rovněž myslí, že sága Star Wars (Hvězdné války) skončí natočením Epizody III. Pakliže bude sága pokračovat, jak se producent a duchovní otec mezigalaktické pohádky George Lucas několikrát nechal slyšet, pak ji Lucas předá někomu jinému, je o tom přesvědčeno 53 procent čtenářů.

Novinky

nahoru

Koktejl:

Mládě koaly se po třech dnech odloučení znovu setkalo se svou matkou

-

dnes 04:30 Když ochránci divoké zvěře z australského Adelaide...

Zloděj vrátil ukradené auto poté, co zjistil, že na zadní sedačce sedí roční dítě

-

včera 18:20 Chvíle hrůzy si v pondělí prožili rodiče ročního...

Zloději chtěli bankomat, místo toho strhli celou zeď

-

včera 13:39 Fiaskem skončil pokus zlodějů dostat se k bankomatu v...

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

včera 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

včera 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

včera 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů