Koktejl

Victoria Beckhamová utratila za dárky „nechutně moc peněz“

24.12.2008 13:57 Victoria Beckhamová se vysmála světové finanční krizi do tváře. Za dárky pro svého manžela a děti totiž podle vlastních slov utratila „nechutně moc peněz“. „Jestli jsem šetřila? Mám snad důvod?“ shrnula Victoria svoji letošního nakupovací mánii. Beckhamovi tráví Vánoce ve Velké Británii a bývalá členka Spice Girls údajně chce, aby na letošní svátky její rodina „nikdy nezapomněla“.

"Nejen, že nakoupila rodině to nejdražší jídlo, které je vůbec možné koupit, ale Davidovi také pořídila hromadu dárků, včetně žhavého erotického prádélka, kterým ho chce překvapit pod stromečkem, až děti usnou,“ píše britský tisk.

Beckhamovi se už řadu let předhánějí v tom, kdo komu nadělí dražší dárek. Zatímco před třemi lety dostala Victoria od Davida obří pozlacenou čokoládovou fontánu, z níž nepřetržitě přetéká belgická čokoláda, exSpice to slavnému fotbalistovi v roce 2006 oplatila luxusním Rolls Roycem Phantom, za který utratila v přepočtu nejméně deset miliónů korun.

Loni David pořídil Victorii knihu Valentino Garavani: First Name in Fashion mapující život jejího oblíbeného návrháře, která vyšla pouze ve dvoutisícovém nákladu a jeden kus přišel na třicet tisíc korun.

V ostrém kontrastu s honosnými nákupy Victorie jsou nákupy obyčejných lidí. Ti více než v jiných letech utráceli za erotické pomůcky a dráždivé spodní prádlo. Pomůcky k sexu jsou totiž levnější variantou dárků a navíc při milostném dovádění člověk relaxuje a vnímá i chudobu pozitivněji.

Famous

nahoru

Koktejl:

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

včera 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

včera 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

včera 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...

Trump přiznal svou pleš, snaží se ji vehementně zamaskovat

-

23.2. 18:13 Americký prezident Donald Trump veřejně připustil, že...

Půlka tváře černá, druhá šedivá. Internet okouzlila roztomilá kočičí chiméra

-

23.2. 16:20 Jmenuje se Narnia, ještě jí není ani jeden rok a už se...

Tuleň se zaklínil do létajícího talíře, bez pomoci by údajně nepřežil

-

23.2. 12:07 Video: Příběh s dobrým koncem zažila samice tuleně,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby