Koktejl

Victoria Beckhamová utratila za dárky „nechutně moc peněz“

24.12.2008 13:57 Victoria Beckhamová se vysmála světové finanční krizi do tváře. Za dárky pro svého manžela a děti totiž podle vlastních slov utratila „nechutně moc peněz“. „Jestli jsem šetřila? Mám snad důvod?“ shrnula Victoria svoji letošního nakupovací mánii. Beckhamovi tráví Vánoce ve Velké Británii a bývalá členka Spice Girls údajně chce, aby na letošní svátky její rodina „nikdy nezapomněla“.

"Nejen, že nakoupila rodině to nejdražší jídlo, které je vůbec možné koupit, ale Davidovi také pořídila hromadu dárků, včetně žhavého erotického prádélka, kterým ho chce překvapit pod stromečkem, až děti usnou,“ píše britský tisk.

Beckhamovi se už řadu let předhánějí v tom, kdo komu nadělí dražší dárek. Zatímco před třemi lety dostala Victoria od Davida obří pozlacenou čokoládovou fontánu, z níž nepřetržitě přetéká belgická čokoláda, exSpice to slavnému fotbalistovi v roce 2006 oplatila luxusním Rolls Roycem Phantom, za který utratila v přepočtu nejméně deset miliónů korun.

Loni David pořídil Victorii knihu Valentino Garavani: First Name in Fashion mapující život jejího oblíbeného návrháře, která vyšla pouze ve dvoutisícovém nákladu a jeden kus přišel na třicet tisíc korun.

V ostrém kontrastu s honosnými nákupy Victorie jsou nákupy obyčejných lidí. Ti více než v jiných letech utráceli za erotické pomůcky a dráždivé spodní prádlo. Pomůcky k sexu jsou totiž levnější variantou dárků a navíc při milostném dovádění člověk relaxuje a vnímá i chudobu pozitivněji.

Famous

nahoru

Koktejl:

Štěněti zachránila život unikátní operace

-

dnes 13:04 Video: Veterinářům ze státní Texas A&M University ve...

Skotský útulek si hýčká „plešatého” ježka bez bodlin

-

dnes 09:27 Video: Nedaleko Glasgow leží útulek Hessilhead Wildlife...

Kanaďanka zkusila v hotelu ubytovat svého koně a uspěla

-

dnes 03:00 Video: Lindsey Partridgeová z kanadského Ontaria...

Med Letiště Praha sbírá zlaté medaile

-

včera 16:35 Hned dvě zlaté medaile získal med z produkce včelstev...

Těhotnou ženu poslali z nemocnice třikrát domů, nakonec porodila u silnice

-

včera 14:17 Šestadvacetiletá Lydia Kirková z australského...

Matka se synem se ztratili v divočině. Přežili díky televiznímu pořadu

-

včera 08:44 Měl to být běžný výlet. Australanka Michelle...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby