Vánoce

Britové ochotně platí za ohyzdné zabalení vánočních dárků

obrazek

Pěkně zabalený dárek je prý pro partnerky výrazem nedostatečného zájmu a pozornosti.

Novinky

18.12.2008 10:00 Když dojde na balení dárků, má většina mužů tendenci přistoupit k němu čistě užitkovým způsobem. Okraje papíru jsou okousané, lepící páska se používá na kila a pokud jde o mašličky a pentličky - na ty jednoduše zapomeňte. Potom nepřekvapí, že dostane-li žena pečlivě zabalený dárek, pojme podezření, že k němu její milý nepřistoupil dostatečně osobním způsobem.

Možná proto slaví v Británii úspěch služba, kterou nabízí jeden z internetových obchodů. Firebox.com za mírný poplatek zabalí mužům dárky tak mizerně, že jejich partnerka nebude ani v nejmenším pochybovat o tom, že je nebalili oni sami.

Na balení dárků obchod najal dvacítku svých řidičů vysokozdvižných vozíků, kteří mají za úkol zabalit každý balíček tak rychle, jak to jde, s využitím ošklivé hnědé lepenky a vynaložením jen minimální péče.

Služba s případným názvem CrapWrap (svinské balení) začala fungovat minulý týden a už přilákala více než 500 zákazníků. Ať je to kniha, DVD, anebo něco mnohem složitějšího - například kuchyňské nádobí - tým baličů zaručuje, že ho zabalí dostatečně zmatečně. Na požádání jsou schopni dodat i balíček v hnědém papíře s vachrlatě uvázanou růžovou mašličkou.

Devětadvacetiletý Kevin Smith je hrdý, že je nejhorším baličem v londýnském skladu firmy. "Jsem příšerný," cituje ho internetový zpravodajský server news.com.au. "Nedostal jsem žádné pokyny. Jen mě požádali, abych to zpackal se spoustou hnědé lepenky a postaral se o to, aby tam byly trčící rohy a zmuchlané hrany. Je to prima odreagování od normální práce."

ČTK

nahoru

Vánoce:

KOMENTÁŘ: Nehoda v Mikulandské ukázala zanedbávání bezpečnosti práce - Patrik Nacher

-

21.7. 09:00 Záchranné složky nám opět dokázaly, jak velcí jsou...

Tradice svátku Tří králů

-

5.1. 00:55 Připomínka legendy o mudrcích z Východu, kteří se...

Jak na kocovinu

-

31.12.2017 14:39 Bujaré oslavy k silvestru jednoduše patří....

Vojta Kotek: Silné, zajímavé ženy mě fascinují

-

31.12.2017 08:13 Od osmi let je v dabingovém studiu jako doma,...

Silvestrovské koktejly, které zpestří příchod nového roku

-

29.12.2017 15:06 Bujaré oslavy a míchané nápoje k silvestru...

Tajemství šumivých vín

-

28.12.2017 12:32 Lehké přiťuknutí skleniček se šumivým vínem a...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů