Internet a PC

Hrajeme zdarma: Priority Survive – boj o přežití

obrazek

Priority: Survive


10.12.2008 09:40 Několik let vyvíjená real-time strategie může směle konkurovat komerčním titulům. Zvláště pak její docela vysoká obtížnost pořádně prověří schopnosti příznivců tohoto žánru.

Na jakési vzdálené planetě byl objeven jeden vzácný nerost. Zájem o něj mají jak lidští kolonizátoři, tak jejich pirátští kolegové. To se však ale nelíbí masožravým broukům, kteří si až doposud na planetě v poklidu přežívali. Je jasné, že takováto situace nemůže skončit nijak jinak než brutální řeží.

Priority: Survive :. Priority: Survive

Máte pravdu, tento příběh není moc originální už od doby, kdy vrata vesmírné stanice opustil první harvester, ale to je poslední vada na kráse této hry. Dále už následuje pouze výčet předností: v první řadě se jedná o velice vydařenou grafiku. Už na okolních obrázcích to vypadá velice dobře, ve skutečnosti pak ještě mnohem lépe.

Hojně diskutovaným problémem je obtížnost celé hry. Pouhých šest misí se může zdát zoufale málo, ale jakmile se do nich ponoříte, zjistíte, že tomu tak není. Mnoho misí se nese ve stylu „Hvězdná pěchota“, což znamená, že pár vašich vojáků čelí mnohonásobné přesile zuřících brouků. Nezbývá tak čas na budování nějaké pořádné základny a dalšího zázemí, protože už od prvních okamžiků bojujete o holé přežití. Ano, hra je v mnohých momentech nadmíru těžká.

Priority: Survive :. Priority: Survive

Ovládání lze popsat jako velice propracované, avšak nejedná se o napodobeninu žádné známé strategie: objevíme zde prvky z mnoha známých her tohoto žánru. Verdikt je tedy jednoznačný: příznivcům real-time strategií tento skvost rozhodně nesmí chybět ve sbírce.

DOWNLOAD, homepage, 64 MB, 9/10

Radovan Blažek, Novinky

nahoru

Internet a PC:

Hackeři se dostanou do PC kvůli chybě monitorů. V ohrožení jsou milióny zařízení

-

dnes 09:02 Počítačoví piráti zpravidla hledají různé bezpečnostní...

Neinstalujte velkou aktualizaci Windows sami, radí Microsoft. Obsahuje totiž chyby

-

dnes 08:44 Společnost Microsoft se snažila tento měsíc vylepšit...

Twitter snížil čtvrtletní ztrátu. Stále ale nevydělal ani dolar

-

dnes 07:57 Čtvrtletní ztráta americké internetové společnosti...

Chytré mohou být už i polštáře

-

včera 15:02 Video: Držet krok se zdravým životním stylem nám v...

Notebooky budou citelně levnější, chystají se nové modely

-

včera 13:55 Americký softwarový gigant Microsoft se ve spolupráci...

Nokia 3310 bude dražší, než se čekalo

-

včera 12:50 Video: Prodej nového mobilního telefonu Nokia 3310,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby