Internet a PC

Hrajeme zdarma: Priority Survive – boj o přežití

10.12.2008 09:40 Několik let vyvíjená real-time strategie může směle konkurovat komerčním titulům. Zvláště pak její docela vysoká obtížnost pořádně prověří schopnosti příznivců tohoto žánru.

Na jakési vzdálené planetě byl objeven jeden vzácný nerost. Zájem o něj mají jak lidští kolonizátoři, tak jejich pirátští kolegové. To se však ale nelíbí masožravým broukům, kteří si až doposud na planetě v poklidu přežívali. Je jasné, že takováto situace nemůže skončit nijak jinak než brutální řeží.

:. Priority: Survive

Máte pravdu, tento příběh není moc originální už od doby, kdy vrata vesmírné stanice opustil první harvester, ale to je poslední vada na kráse této hry. Dále už následuje pouze výčet předností: v první řadě se jedná o velice vydařenou grafiku. Už na okolních obrázcích to vypadá velice dobře, ve skutečnosti pak ještě mnohem lépe.

Hojně diskutovaným problémem je obtížnost celé hry. Pouhých šest misí se může zdát zoufale málo, ale jakmile se do nich ponoříte, zjistíte, že tomu tak není. Mnoho misí se nese ve stylu „Hvězdná pěchota“, což znamená, že pár vašich vojáků čelí mnohonásobné přesile zuřících brouků. Nezbývá tak čas na budování nějaké pořádné základny a dalšího zázemí, protože už od prvních okamžiků bojujete o holé přežití. Ano, hra je v mnohých momentech nadmíru těžká.

:. Priority: Survive

Ovládání lze popsat jako velice propracované, avšak nejedná se o napodobeninu žádné známé strategie: objevíme zde prvky z mnoha známých her tohoto žánru. Verdikt je tedy jednoznačný: příznivcům real-time strategií tento skvost rozhodně nesmí chybět ve sbírce.

DOWNLOAD, homepage, 64 MB, 9/10

Radovan Blažek, Novinky

nahoru

Internet a PC:

Falšují se už i procesory. Podvodníci si přijdou na velké peníze

-

dnes 16:04 Na pozoru by se měli mít uživatelé, kteří se chytají...

Nebezpečný virus útočil pět let. Nikdo si ho nevšiml

-

dnes 15:17 Více než pět let se šířil internetem zákeřný virus...

Malování zmizí z Windows 10. Půjde ale doinstalovat

-

dnes 14:54 Společnost Microsoft se chystá odsunout na druhou kolej...

Farpoint obohacuje virtuální realitu o speciální zbraň, se kterou se střílí skvěle. Náplní však neoslní

-

dnes 13:33 Video: S virtuální realitou se poslední dobou roztrhl...

Výlety bez bloudění. Vsaďte na navigaci

-

dnes 09:35 Jste milovníky nejrůznějších výletů, ale nijak zvlášť...

Zisk majitele Googlu kvůli pokutě z EU klesl o třetinu

-

dnes 09:10 Americké internetové společnosti Alphabet, která...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby