Věda a školy

JobChallenge: kariérní dny Masarykovy univerzity v Brně

17.11.2008 10:14 Absolventů vysokoškolského studia u nás stále přibývá – mít diplom v kapse ovšem automaticky neznamená jistotu nalezení odpovídajícího zaměstnání a mnoho studentů tak po úspěšném zakončení svých studií tápe. Právě těmto studentům je určen letos již druhý ročník veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge.

Veletrh pořádaný Kariérním centrem brněnské Masarykovy Univerzity nabízí vysokoškolským studentům příležitost zmapovat terén aktuálních pracovních příležitostí a  navázat kontakty s budoucími potenciálními zaměstnavateli. V rámci veletrhu se představí desítky firem, s jejichž zástupci budou moci studenti osobně prokonzultovat své možnosti.

Účast na veletrhu je doporučována především studentům posledních ročníků a čerstvým absolventům, na své si však přijdou i studenti nižších ročníků, kteří zde budou mít možnost nalézt partnery pro zpracování svých projektů či témat diplomových prací.

Zájemcům o návštěvu akce organizátoři doporučují registraci prostřednictvím webových stránek veletrhu, která s sebou přináší hned několik výhod. V prvé řadě bude vystavovatelům v předstihu předán životopis, který zájemci mohou připojit ke svému registračnímu formuláři, dále pak bude prvním dvaceti zaregistrovaným jako dárek nabídnuta možnost absolvovat analýzu osobnostního profilu v hodnotě tisíc korun. Návštěva veletrhu ovšem registrací není podmíněna, předat své CV bude možno i přímo na místě v elektronické podobě.

Veletrh se uskuteční 19. listopadu 2008 od 9:00 do 17:00 hodin v prostorách mensy Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy Univerzity v Brně.

Markéta Dolejšová, Scio

nahoru

Věda a školy:

Genetici vyšlechtili Čapkovu modrou chryzantému

-

dnes 12:16 Kvetoucí rostliny patří bezesporu k tomu...

Znečištění zabíjí víc lidí než války či katastrofy, náklady dosahují astronomické částky

-

dnes 07:09 Znečištění životního prostředí - od špinavého vzduchu...

Dyslexii zřejmě vyvolává vada zraku

-

dnes 04:10 Nečekanou a relativně dobře léčitelnou příčinu poruchy...

Japonci objevili pod povrchem Měsíce dlouhý tunel, místo pro potenciální základnu

-

včera 18:59 Japonská vesmírná agentura (JAXA) odhalila na Měsíci...

Zemi míjí asteroid, který objevili teprve před týdnem

-

včera 18:11 Ve čtvrtek večer kolem naší planety prolétává nově...

Přepíše se historie lidstva? V Německu objevili ostatky o pět miliónů let staršího hominida

-

včera 16:25 Archeologický nález, který by mohl vést k přepsání...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby