Věda a školy

JobChallenge: kariérní dny Masarykovy univerzity v Brně

17.11.2008 10:14 Absolventů vysokoškolského studia u nás stále přibývá – mít diplom v kapse ovšem automaticky neznamená jistotu nalezení odpovídajícího zaměstnání a mnoho studentů tak po úspěšném zakončení svých studií tápe. Právě těmto studentům je určen letos již druhý ročník veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge.

Veletrh pořádaný Kariérním centrem brněnské Masarykovy Univerzity nabízí vysokoškolským studentům příležitost zmapovat terén aktuálních pracovních příležitostí a  navázat kontakty s budoucími potenciálními zaměstnavateli. V rámci veletrhu se představí desítky firem, s jejichž zástupci budou moci studenti osobně prokonzultovat své možnosti.

Účast na veletrhu je doporučována především studentům posledních ročníků a čerstvým absolventům, na své si však přijdou i studenti nižších ročníků, kteří zde budou mít možnost nalézt partnery pro zpracování svých projektů či témat diplomových prací.

Zájemcům o návštěvu akce organizátoři doporučují registraci prostřednictvím webových stránek veletrhu, která s sebou přináší hned několik výhod. V prvé řadě bude vystavovatelům v předstihu předán životopis, který zájemci mohou připojit ke svému registračnímu formuláři, dále pak bude prvním dvaceti zaregistrovaným jako dárek nabídnuta možnost absolvovat analýzu osobnostního profilu v hodnotě tisíc korun. Návštěva veletrhu ovšem registrací není podmíněna, předat své CV bude možno i přímo na místě v elektronické podobě.

Veletrh se uskuteční 19. listopadu 2008 od 9:00 do 17:00 hodin v prostorách mensy Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy Univerzity v Brně.

Markéta Dolejšová, Scio

nahoru

Věda a školy:

Klíčem ke štíhlé linii je podle nové studie pomalé stravování

-

dnes 19:17 Britští vědci představili výsledky rozsáhlého výzkumu...

Většina ryb z Atlantiku má v sobě plasty

-

dnes 02:51 Částečky jedovatých plastů byly zjištěny v tělech téměř...

Kůň Převalského není poslední divoký kůň na světě, tvrdí studie. Jeho předci žili s lidmi

-

včera 13:18 Koně Převalského, kteří se i díky programu pražské...

Večerní obloha nabídne pozoruhodný úkaz, Měsíc zakryje velmi jasnou hvězdu

-

včera 12:04 I pouhým okem by měl být za příznivého počasí v pátek...

Kamnáři budou muset stavět ekologičtěji. Nařizují to evropské normy

-

včera 03:45 Video: Ekologičtější kamna a sporáky budoucnosti se...

Ministerstvo práce zapsalo již 550 dětských skupin

-

22.2. 14:52 Zájem o dětské skupiny se zvyšuje, ministerstvo práce...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby