Koktejl

V New Yorku se narodila šesterčata, jména zatím nemají

28.10.2008 08:38 Americká rodina z New Yorku, která až donedávna vychovávala pouze jednoho syna, se rozrostla o šest nových členů - jedenatřicetiletá Digna Carpiová začátkem října porodila zdravá šesterčata. Rodiče narození šesterčat několik týdnů tajili před médii a radostnou událost oznámili teprve nyní, kdy je téměř jisté, že čtyři jejich novorození chlapečci a dvě holčičky přežijí.

Rodiče svých šest nových ratolestí navenek označují jen prvními písmeny abecedy - tedy A, B, C, D, E a F. Pořádně pojmenovat je plánují až ve chvíli, kdy jim bude měsíc. Děti se narodily 6. října císařským řezem v 25. týdnu těhotenství a vážily mezi 680 a 900 gramy.

"Sledovala jsem, jak všechna moje miminka bojují o život," popsala newyorskému deníky Daily News uplynulý měsíc novopečená šestinásobná matka. "Život je krásný a my jsme velmi vděční."

Podle Daily News jde teprve o druhá šesterčata, která se kdy v New Yorku narodila. I jinde ve světě je narození šesti dětí najednou vzácností, šance na šestinásobné těhotenství je jedna ku 4,7 miliardy. Naposledy se šesterčata narodila v půlce října v Berlíně.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Britská královna překvapila svojí návštěvou na londýnské módní přehlídce

-

dnes 14:01 Mezinárodní módní přehlídka s názvem London Fashion...

Z lovce kořistí. Pytláka sežrali lvi, zbyla jen hlava

-

dnes 11:42 Ticho poklidné noci pročísly v jihoafrické oboře...

Kotě se narodilo s předníma nohama směřujícíma dozadu

-

dnes 05:20 Video: Když se kotě jménem Lee narodilo, nedokázalo se...

Indonéská sopka Sinabung přišla při mohutné erupci o vrchol

-

včera 16:31 Pondělní erupce sopky Sinabung nacházející se na...

Farmář na pole umístil fotky svůdných žen v bikinách, aby zabavil zloděje

-

včera 16:00 Většina farmářů na své pole umísťuje strašáky,...

Vyléčená opice se po návratu do přírody dočkala vřelého objetí od členů své tlupy

-

včera 12:41 Video: Zranění, péči lidí a pak i úspěšný návrat do...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby