Koktejl

V New Yorku se narodila šesterčata, jména zatím nemají

28.10.2008 08:38 Americká rodina z New Yorku, která až donedávna vychovávala pouze jednoho syna, se rozrostla o šest nových členů - jedenatřicetiletá Digna Carpiová začátkem října porodila zdravá šesterčata. Rodiče narození šesterčat několik týdnů tajili před médii a radostnou událost oznámili teprve nyní, kdy je téměř jisté, že čtyři jejich novorození chlapečci a dvě holčičky přežijí.

Rodiče svých šest nových ratolestí navenek označují jen prvními písmeny abecedy - tedy A, B, C, D, E a F. Pořádně pojmenovat je plánují až ve chvíli, kdy jim bude měsíc. Děti se narodily 6. října císařským řezem v 25. týdnu těhotenství a vážily mezi 680 a 900 gramy.

"Sledovala jsem, jak všechna moje miminka bojují o život," popsala newyorskému deníky Daily News uplynulý měsíc novopečená šestinásobná matka. "Život je krásný a my jsme velmi vděční."

Podle Daily News jde teprve o druhá šesterčata, která se kdy v New Yorku narodila. I jinde ve světě je narození šesti dětí najednou vzácností, šance na šestinásobné těhotenství je jedna ku 4,7 miliardy. Naposledy se šesterčata narodila v půlce října v Berlíně.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Těsné a příliš krátké, kritizují v Libanonu uniformy policistek

-

dnes 11:51 Video: Vlna kritiky se strhla nad novými uniformami...

Nejošklivějším psem světa se stala fenka anglického buldoka Zsa Zsa

-

dnes 09:42 Titul nejošklivějšího psa letošního roku má právo nosit...

Naštvaný hroch zahnal na útěk smečku divokých psů

-

dnes 05:18 Video: Smečka psů hyenovitých poněkud přecenila svoje...

Krysy v bankomatu sežraly peníze v hodnotě 390 000 korun

-

včera 15:51 Pracovníci jedné indické banky byli nemile překvapeni,...

Žena zdemolovala luxusní auto doslova minuty po jeho zapůjčení

-

včera 10:03 Pronájem auta s sebou vždy nese jisté obavy. Ale...

Zemřela vozíčkářka, která 23 let žehnala lidem na nádraží v Curychu

-

23.6. 19:46 V 78 letech zemřela tento měsíc vozíčkářka Frieda...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů