Krimi

Pražský policista je v cele kvůli pohlavnímu zneužívání nezletilé

19.8.2008 14:38 (aktualizováno: 19.8.2008 17:10) V cele předběžného zadržení je od pondělního večera pražský policista, kterého Inspekce ministra vnitra podezřívá podle informací Práva nejméně z jednoho pohlavního zneužívání osoby mladší patnácti let. Právu to řekl důvěryhodný zdroj obeznámený s případem s tím, že nyní probíhají výslechy všech účastníků a policista dosud nebyl obviněn.

Podle zatím neověřených informací je obětí 13letá dívka. Informaci o zadržení policisty potvrdil Právu také náměstek ředitele pražské policie Zdeněk Bezouška s tím, že jde o uniformovaného policistu z jednoho místního oddělení.

"Podle informací, které jsme obdrželi od inspekce, je podezřelý z pohlavního zneužívání,“ řekl Bezouška. Právu se podařilo zjistit, že jde o policistu z Prahy IV, dívku měl pohlavně zneužít v srpnu.

"Vzhledem k tomu, že jde skutečně o závažný skutek, nebudeme k tomu zatím poskytovat bližší informace,“ uvedl Vladimír Řepka z tiskového odboru ministerstva vnitra.

"Při šetření případu vyplynulo, že oběť nemusí být jenom jedna,“ řekl v úterý zdroj Práva s tím, že obvinění by mělo padnout v nejbližších hodinách. Za pohlavní zneužití nezletilé osoby pachateli hrozí až osm let vězení.

rav, Právo

nahoru

Krimi:

Nehoda a déšť komplikují dopravu na Pražském okruhu. Řidiči se zdrží desítky minut

-

dnes 08:55 aktualizováno Dopravní nehoda, déšť a silný provoz v...

Muž ukradl loď z pražského nábřeží. Udělal to kvůli satanovi

-

včera 15:39 Video: Na lodi stíhali v uplynulém týdnu pražští...

Policie zadržela podezřelého z vraždy ve vlaku

-

včera 12:53 aktualizováno Policie zadržela 39letého muže,...

Svůdník žen vylákal z obětí 2,5 miliónu. Policie hledá další poškozené

-

23.9. 21:33 Video: Deset žen již podle policie podvedl 31letý muž...

Policie vyšetřuje násilný čin, který se stal ve vlaku. Zřejmě jde o vraždu

-

23.9. 18:40 Policie vyšetřuje závažný násilný trestný čin, který...

Muž spadl z Karlova mostu do Vltavy, zachránila ho dvojice z lodi

-

23.9. 17:42 Video: Lidé z výletní lodi, která v sobotu odpoledne...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby