Krimi

Pražský policista je v cele kvůli pohlavnímu zneužívání nezletilé

19.8.2008 14:38 (aktualizováno: 19.8.2008 17:10) V cele předběžného zadržení je od pondělního večera pražský policista, kterého Inspekce ministra vnitra podezřívá podle informací Práva nejméně z jednoho pohlavního zneužívání osoby mladší patnácti let. Právu to řekl důvěryhodný zdroj obeznámený s případem s tím, že nyní probíhají výslechy všech účastníků a policista dosud nebyl obviněn.

Podle zatím neověřených informací je obětí 13letá dívka. Informaci o zadržení policisty potvrdil Právu také náměstek ředitele pražské policie Zdeněk Bezouška s tím, že jde o uniformovaného policistu z jednoho místního oddělení.

"Podle informací, které jsme obdrželi od inspekce, je podezřelý z pohlavního zneužívání,“ řekl Bezouška. Právu se podařilo zjistit, že jde o policistu z Prahy IV, dívku měl pohlavně zneužít v srpnu.

"Vzhledem k tomu, že jde skutečně o závažný skutek, nebudeme k tomu zatím poskytovat bližší informace,“ uvedl Vladimír Řepka z tiskového odboru ministerstva vnitra.

"Při šetření případu vyplynulo, že oběť nemusí být jenom jedna,“ řekl v úterý zdroj Práva s tím, že obvinění by mělo padnout v nejbližších hodinách. Za pohlavní zneužití nezletilé osoby pachateli hrozí až osm let vězení.

rav, Právo

nahoru

Krimi:

Dívku na Chomutovsku srazilo auto, když po vystoupení z autobusu přecházela silnici

-

včera 18:58 U Března na Chomutovsku ve čtvrtek odpoledne srazilo...

Vlak projel u Smržovky návěstidlo a narazil do zarážedla, tři lidé se zranili

-

včera 18:30 Tři lidé se zranili při odpolední nehodě vlaku ve...

Pražští policisté pátrají po mladém muži se sebevražednými sklony

-

včera 15:42 Pražská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po...

Za zneužívání nezletilých tanečnic dostal vedoucí souboru dva roky

-

včera 14:16 S dvouletým trestem vězení odešel ve čtvrtek od...

Boxer Plachetka, odsouzený za znásilnění, se nového verdiktu zatím nedočkal

-

včera 13:14 Krajský soud v Brně i po výslechu dalších svědků ve...

Mladík rozprodal po Příbrami sedm kilogramů marihuany, hrozí mu deset let

-

včera 12:52 Dohromady nejméně sedm kilogramů marihuany rozprodal...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby