Bydlení

Konečně zastřešení i pro nadzemní bazény!

11.8.2008 09:00 Komerční článek - Ve stejné chvíli, kdy se na trhu objevily moderní nadzemní bazény Azuro De Luxe, které lze částečně zapustit do země, se vyrojily požadavky jejich nových majitelů: Chceme svůj bazén také zastřešit! Stejně, jako majitelé zapuštěných rodinných bazénů!

Jenže takový požadavek byl až donedávna prakticky nesplnitelný. Ledaže by si někdo na svůj nadzemní bazén za nějakých 20 000 korun pořídil posuvné zastřešení. Což by ovšem bylo absurdní, protože toto zastřešení začíná na ceně nejméně 70 000 korun…

Této skuliny na trhu ovšem šikovně využila bazénářská firma Garsys. „Přemýšleli jsme, jak lidem nabídnout zastřešení, které by bylo cenově dostupné,“ říká ředitel firmy Tomáš Saran. „Naši vývojáři nakonec přišli s překvapivým řešením. Vymysleli totiž přenosné univerzální zastřešení, které lze použít nejen pro zakrytí bazénu, ale i jako party stan nebo malou halu pro stolní tenis,“ vypočítává Saran.

Garsys totiž vyvinul zastřešení z lehkých duralových trubek, nesoucích speciální textilní materiál Airtex. Vyrábí ho v mnoha velikostech jak kruhového, tak oválného tvaru. Lehká konstrukce je snadno přenosná, a dá se tedy postavit nejen nad bazény, ale kdekoliv na zahradě. Překvapivá je u tohoto multifunkčního zastřešení i jeho nízká cena. Jeho výhradní prodejce Mountfield je totiž nabízí za cenu začínající už na 18 591 korunách!

(ha)

nahoru

Bydlení:

Žaluzie nemusí být únavný lapač prachu

-

dnes 09:44 Interiérové stínění z hliníkových lamel je výzvou k...

Zimní zahradu prohřeje červená barva

-

včera 07:54 Končící únor byl pro mnohé nejen měsícem chladu, ale i...

Odborníci i laici zvolili nejlepším Domem roku 2018 Vilu nad vodopádem

-

23.2. 11:20 Obrazem: Odborná porota ankety o nejlepší rodinný dům...

Malý byt po rekonstrukci vyhlíží jako větší a vzdušnější

-

23.2. 09:09 Obrazem: Nový majitel vybydleného bytu 1+1 v panelovém...

Rekonstruovaný palác v centru Prahy nově zkracuje chodcům cestu

-

23.2. 06:06 Video: Historická budova z 15. století v centru Prahy...

Jak reklamovat vadnou nemovitost

-

22.2. 14:05 V minulém článku v našem seriálu jsme si ukázali, že...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby