Bydlení

Konečně zastřešení i pro nadzemní bazény!

11.8.2008 09:00 Komerční článek - Ve stejné chvíli, kdy se na trhu objevily moderní nadzemní bazény Azuro De Luxe, které lze částečně zapustit do země, se vyrojily požadavky jejich nových majitelů: Chceme svůj bazén také zastřešit! Stejně, jako majitelé zapuštěných rodinných bazénů!

Jenže takový požadavek byl až donedávna prakticky nesplnitelný. Ledaže by si někdo na svůj nadzemní bazén za nějakých 20 000 korun pořídil posuvné zastřešení. Což by ovšem bylo absurdní, protože toto zastřešení začíná na ceně nejméně 70 000 korun…

Této skuliny na trhu ovšem šikovně využila bazénářská firma Garsys. „Přemýšleli jsme, jak lidem nabídnout zastřešení, které by bylo cenově dostupné,“ říká ředitel firmy Tomáš Saran. „Naši vývojáři nakonec přišli s překvapivým řešením. Vymysleli totiž přenosné univerzální zastřešení, které lze použít nejen pro zakrytí bazénu, ale i jako party stan nebo malou halu pro stolní tenis,“ vypočítává Saran.

Garsys totiž vyvinul zastřešení z lehkých duralových trubek, nesoucích speciální textilní materiál Airtex. Vyrábí ho v mnoha velikostech jak kruhového, tak oválného tvaru. Lehká konstrukce je snadno přenosná, a dá se tedy postavit nejen nad bazény, ale kdekoliv na zahradě. Překvapivá je u tohoto multifunkčního zastřešení i jeho nízká cena. Jeho výhradní prodejce Mountfield je totiž nabízí za cenu začínající už na 18 591 korunách!

(ha)

nahoru

Bydlení:

Plánujete přechod na solární systém? S přípravami začněte už na podzim

-

dnes 12:32 Pokud přemýšlíte o pořízení vlastního solárního...

K rekonstrukci bytu přizvali i rodiče, s výsledkem jsou všichni spokojeni

-

dnes 08:42 Obrazem: Mladí manželé šli podobnou cestou, jako...

Rozjeďte dřevařskou symfonii se štípačkou

-

dnes 08:00 Palivové dřevo je právě nyní hodně aktuální téma. Jeho...

Galerie moderního umění po rekonstrukci lépe odpovídá svému účelu

-

dnes 06:31 Obrazem: Jedním z pětice držitelů ocenění Stavba roku...

Prodej dřevostavby s technickou komplikací

-

včera 14:46 Pan Tomáš prodával dřevostavbu rodinného domku...

Jak vybrat správné kotce a boudy pro psy

-

včera 13:07 Majitelé, kteří mají psa na zahradě, hned na začátku...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby