Krimi

V Jihlavě prý zaútočil pedofil, policie mlčí

18.6.2008 17:59 Policisty z Vysočiny od pondělí 16. června údajně zaměstnává další pedofil. Informaci o ataku sexuálně narušeného muže na desetiletou holčičku na hřišti v Jihlavě přinesla server tn.cz. Jihlavští policisté ji však odmítli potvrdit. Svědci Právu nicméně sdělili, že v parku na Štefánikově náměstí za Základní školou T. G. Masaryka v pondělí odpoledne skutečně probíhalo vyšetřování.
Podle televize NOVA se měl pokus o znásilnění, při němž děvčátko utrpělo podlitiny v oblasti obličeje a pánve, odehrát v deset hodin večer. Zaměstnanec sousední restaurace však uvedl, že to zřejmě bylo již dřív. „Byly tam natažené takové ty pruhované pásky a policie tam všechno prohledávala. Ale vím to také víceméně z doslechu, podrobnější informace nemám,“ řekl Právu muž.„Ve svodce se to neobjevilo a my takové informace nepodáváme,“ omluvil se vedoucí směny krajské policejní centrály v Jihlavě. Podle zmiňovaného serveru policisté prověřují oznámení týkající se sexuálně motivovaného trestného činu, pracují však s více variantami.
pch, Právo

nahoru

Krimi:

Za vyloupení herny a znásilnění vlastní dcery dostal muž osm let

-

dnes 12:15 Odpykával si tříletý trest za týrání manželky, ve...

Muž se v Brně pokusil vykrást banku, vyhrožoval bombou

-

dnes 11:42 V centru Brna se ve čtvrtek odpoledne pokoušel lupič...

Na hlavním nádraží v Praze nedobrzdil osobní vlak, dva zranění

-

dnes 11:22 Na pražském hlavním nádraží v pátek dopoledne...

Muž z Budějovic vyráběl a rozesílal dětské porno. Měl přes 25 tisíc fotek chlapců

-

dnes 10:42 Policisté viní 27letého muže z Českých Budějovic z...

Hledanou ženu z Prahy 8 vypátrali policisté v Nizozemsku

-

dnes 09:16 Policisté vypátrali hledanou ženu s psychickými...

Konec kauz kolem Nagyové? Poslední ve hře je bývalý žalobce Grygárek

-

dnes 04:40 Po šesti letech vyšetřování a dosud pravomocně...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby