Krimi

Agresivní žena odkopla kočárek s dítětem na tramvajové koleje

10.6.2008 12:07 Cestování po Liberci asi na delší dobu zavrhne maminka, kterou i s jeden a půl ročním synem v kočárku napadla v pondělí devětadvacetiletá žena z Liberecka. Agresivní žena nejdříve zaútočila na matku, poté kopla do kočárku tak, že z něj dítě vypadlo a zranilo se na tramvajových kolejích. Policisté ženu zadrželi a obvinili hned z několika trestných činů.

Vše se odehrálo na tramvajové zastávce u liberecké zoologické zahrady. Útočnice nejprve hodila po ženě s kočárkem láhve od piva. Když ji minuly, vybila si svou agresivitu jiným způsobem.

„Kopla do kočárku s malým chlapcem. Kopnutí bylo tak silné, že se kočárek i s dítětem převrhl do kolejiště a chlapec se udeřil do hlavy. Utrpěl několik oděrek a hematomů,“ popsala neuvěřitelnou událost mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.

Napadené mamince přispěchala na pomoc jedna z přítomných žen, dalších asi deset lidí kolem incidentu jen přihlíželo. Přivolaní policisté agresivní ženu zadrželi a umístili do policejní cely. Podle kriminalistů se ten samý den tato žena ještě vloupala do bytu své babičky, kde ukradla šest tisíc korun a oblečení.

Podle některých svědků je žena svou agresivitou v Liberci známá. Kolemjdoucí prý nenapadla poprvé. „Komisař ji obvinil z trestných činů krádeže, porušování domovní svobody, pokusu o ublížení na zdraví a výtržnictví,“ doplnila Suchánková. Hrozí jí až dvouleté vězení.

pno, Novinky

nahoru

Krimi:

Manželé s půlročním miminkem se v Praze přiotrávili oxidem uhelnatým

-

včera 17:54 Video: Tříčlenná rodina se v sobotu odpoledne...

Na Klatovsku se čelně srazila osobní auta, čtyři zranění z toho dvě děti

-

včera 16:29 Video: Dvě osobní auta se čelně střetla v sobotu...

Mladík s atrapou bomby přepadl v Praze banku, odnesl si několik desítek tisíc

-

včera 15:16 V pátek odpoledne vyrazili policisté i pyrotechnik do...

Při požáru dřevěné chaty na Děčínsku zemřel muž

-

včera 14:38 Při požáru dřevěného domku v Srbské Kamenici na...

Policie začala s výslechy v kauze Čapí hnízdo

-

včera 13:45 Vyšetřovatel pražské kriminálky Pavel Nevtípil tento...

Zadržení migranti na Plzeňsku skončí v uprchlickém zařízení, řidiče stíhá policie

-

včera 11:40 Video: Celkem 35 cizinců včetně 13 děti, které v pátek...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby