Krimi

Agresivní žena odkopla kočárek s dítětem na tramvajové koleje

10.6.2008 12:07 Cestování po Liberci asi na delší dobu zavrhne maminka, kterou i s jeden a půl ročním synem v kočárku napadla v pondělí devětadvacetiletá žena z Liberecka. Agresivní žena nejdříve zaútočila na matku, poté kopla do kočárku tak, že z něj dítě vypadlo a zranilo se na tramvajových kolejích. Policisté ženu zadrželi a obvinili hned z několika trestných činů.

Vše se odehrálo na tramvajové zastávce u liberecké zoologické zahrady. Útočnice nejprve hodila po ženě s kočárkem láhve od piva. Když ji minuly, vybila si svou agresivitu jiným způsobem.

„Kopla do kočárku s malým chlapcem. Kopnutí bylo tak silné, že se kočárek i s dítětem převrhl do kolejiště a chlapec se udeřil do hlavy. Utrpěl několik oděrek a hematomů,“ popsala neuvěřitelnou událost mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.

Napadené mamince přispěchala na pomoc jedna z přítomných žen, dalších asi deset lidí kolem incidentu jen přihlíželo. Přivolaní policisté agresivní ženu zadrželi a umístili do policejní cely. Podle kriminalistů se ten samý den tato žena ještě vloupala do bytu své babičky, kde ukradla šest tisíc korun a oblečení.

Podle některých svědků je žena svou agresivitou v Liberci známá. Kolemjdoucí prý nenapadla poprvé. „Komisař ji obvinil z trestných činů krádeže, porušování domovní svobody, pokusu o ublížení na zdraví a výtržnictví,“ doplnila Suchánková. Hrozí jí až dvouleté vězení.

pno, Novinky

nahoru

Krimi:

V lese u Prahy spadl do jámy kůň, hasiči k němu museli pěšky

-

dnes 21:29 Video: V lese mezi Měchenicemi a Klíncem v okrese...

V Plzni našli Vietnamce s useknutou rukou, podle svědků ji měl u sebe v pytli

-

dnes 20:26 Video: aktualizováno Plzeňská policie dostala ve...

Na nádraží v Berouně shořela lokomotiva

-

dnes 19:31 aktualizováno Na nádraží v Berouně hořela elektrická...

Znásilnil ženu, pak se ji pokusil utopit a uškrtit. Odsedí si 16 let

-

dnes 15:09 Video: aktualizováno Nejprve žádal po ženě sex, pak se...

Věřila jsem, že je to otec druhé dívky, vypověděla zdrcená matka k tragédii v Doubici

-

dnes 15:03 Video: U středečního soudu řešícího loňskou tragédii v...

Zběsilá honička s policisty na Jičínsku skončila nehodou. Řidič utekl

-

dnes 14:56 Video: Policie pátrá po neznámém řidiči, který v neděli...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů