Koktejl

Miss Kateřina Sokolová oslavila maturitu s Playboyem

22.5.2008 20:44 Půvabné Miss ČR 2007 Kateřině Sokolové (19) se podařil tuto středu husarský kousek. Dopoledne s úspěchem odmaturovala, večer pak spolu s dalšími kráskami pokřtila na večírku časopisu Playboy jeho červnové číslo. Hned na titulní stránce v něm poodhaluje krásy svého těla. I když si trochu postěžovala, že měla při maturitě smůlu na otázky, je ráda, že zkoušku dospělosti má už za sebou.

Na večírku bouchalo šampaňské a jako obvykle to pěkně roztočily i další krásky, Hana Mašlíková či Agáta Hanychová. A například Zdeňkovi Podhůrskému, který si pochutnával na jahodách, jen lezly oči z důlku.

Kateřina přitom nemusí mít strach, že by kvůli focení pro Playboy přišla o korunku královny krásy. Umělecké snímky fotografa Jana Tůmy jsou sice mnohem odvážnější, než ty předchozí, ale ve smlouvě s agenturou pořádající soutěž Miss ČR je zakotveno, že nesmí ukázat intimní místa.

"Což se o pravdu nestalo," potvrzuje Sokolová. Fotky, na nichž loňská Miss ČR pózuje u vodopádu či leží v exotické přírodní scenérii obsypána orchidejemi, tyto partie totiž rafinovaně zakrývají.

A i snímky, které vypadají, jako by byly pořízeny přímo v divoké džungli, byly vyfoceny v Praze. "Jsou ze skleníku Fata Morgana, který je v botanické zahradě v Troji. Žádná exotika se bohužel nekonala. Snad příště..." povzdechla si čerstvá absolventka střední školy Kateřina, která je vášnivou cestovatelkou.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Čtyřicetkrát jasnější než Měsíc. Meteor nad Alabamou proměnil noc v den

-

dnes 17:00 Video: Meteor, jenž se prohnal v noci z pátku na sobotu...

Moře na Islandu vyvrhlo dvě velryby

-

dnes 10:10 Video: Jen kousek od Reykjavíku vyvrhlo moře dva...

Tání ledovce odkrylo letoun, který se zřítil v roce 1946

-

dnes 05:00 Video: Horkému počasí neodolají ani ledovce. Ten jménem...

Fotografie polonahé Češky na vrcholu Velkého Rozsutce vyvolala na Slovensku vášně

-

včera 20:33 Polonahou Šárku (29) z Havířova vyfotografoval její...

Takhle vypadá starost o zvířata očima ošetřovatelů v zoo

-

včera 15:15 Video: Zoologická zahrada v Kolíně nad Rýnem...

Indonéské batole kouří čtyřicet cigaret denně

-

včera 12:03 Video: Šokující záběry dvouletého Rapiho Anandy...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů