Žena

Hanka Kynychová pokřtila nealkoholický sekt určený především ženám

obrazek

Hanka Kynychová při křtu nealkoholického sektu.

Novinky

10.4.2008 08:45 Milujete sekt, ale vadí vám z nějakého důvodu alkohol, pak právě pro Vás je určen novinkový sekt na trhu, a to bez alkoholu. Tento týden ho na speciální akci určené ženám pokřtila majitelka Fitness Clubu a maminka dvojčátek Hanka Kynychová.

Růžový nealkoholický sekt je určen především pro ty, kteří alkohol z různých důvodů v různých situacích nemohou pít, ale přitom nechtějí být ochuzeni o jedinečnou atmosféru přípitku sklenkou sektu, a chtějí zůstat věrni svému životnímu stylu.

Výchozí surovinou pro výrobu sektu jsou vybraná ročníková vína z těch nejlepších klasických vinařských regionů. Alkohol se vínům odebírá za vakua. Vakuum umožňuje tento proces již při nízkých teplotách, které jsou nezbytné pro zachování chuti výsledného produktu.

"Abychom dostali do nápoje typické perlení, přivádí se k odalkoholizovanému produktu kvasný oxid uhličitý," vysvětluje marketingový ředitel Bohemia Sekt Martin Fousek.

Nealkoholický sekt byl představen na speciální akci určené výhradně ženám -Bohemia Sekt pouze pro ženy. Příjemné zastavení v uspěchané době si spolu s hosty v úterý 8.dubna vychutnaly Hanka Kynychová, Yvetta Hlaváčová či modelky Míša Wostlová, Nikol Plzáková a Anna Ada Lipoldová.   

das, Novinky

nahoru

Žena:

Naučte se relaxovat aneb Jak občasné nicnedělání prospívá kreativitě

-

dnes 07:21 V době moderních technologií a neustálého shonu si jen...

Vášniví knihomolové na sociálních sítích

-

včera 13:37 Vášniví milovníci literatury jsou tradičně považováni...

Jak nosit leopardí vzor, aniž by působil lacině a kýčovitě

-

včera 11:10 Obrazem: Leopardí vzor patří mezi nejžhavější trendy...

6 věcí, které byste nikdy neměli probírat s kolegy

-

včera 08:50 Práce tvoří poměrně velkou část našich životů, a proto...

Podzimní léčivky - nastal ideální čas pro jejich sběr

-

včera 07:21 Ještě během babího léta roste řada užitečných bylinek....

Móda ze slavnostního předávání televizních cen Emmy

-

19.9. 12:56 Video: V úterý 18. září 2018 brzy ráno proběhlo v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů