Žena

Hanka Kynychová pokřtila nealkoholický sekt určený především ženám

obrazek

Hanka Kynychová při křtu nealkoholického sektu.

Novinky

10.4.2008 08:45 Milujete sekt, ale vadí vám z nějakého důvodu alkohol, pak právě pro Vás je určen novinkový sekt na trhu, a to bez alkoholu. Tento týden ho na speciální akci určené ženám pokřtila majitelka Fitness Clubu a maminka dvojčátek Hanka Kynychová.

Růžový nealkoholický sekt je určen především pro ty, kteří alkohol z různých důvodů v různých situacích nemohou pít, ale přitom nechtějí být ochuzeni o jedinečnou atmosféru přípitku sklenkou sektu, a chtějí zůstat věrni svému životnímu stylu.

Výchozí surovinou pro výrobu sektu jsou vybraná ročníková vína z těch nejlepších klasických vinařských regionů. Alkohol se vínům odebírá za vakua. Vakuum umožňuje tento proces již při nízkých teplotách, které jsou nezbytné pro zachování chuti výsledného produktu.

"Abychom dostali do nápoje typické perlení, přivádí se k odalkoholizovanému produktu kvasný oxid uhličitý," vysvětluje marketingový ředitel Bohemia Sekt Martin Fousek.

Nealkoholický sekt byl představen na speciální akci určené výhradně ženám -Bohemia Sekt pouze pro ženy. Příjemné zastavení v uspěchané době si spolu s hosty v úterý 8.dubna vychutnaly Hanka Kynychová, Yvetta Hlaváčová či modelky Míša Wostlová, Nikol Plzáková a Anna Ada Lipoldová.   

das, Novinky

nahoru

Žena:

Hana Pachtová: Svůj život kočíruju vsedě

-

dnes 12:05 Už její dva povídkové soubory se setkaly s velmi...

Jedenáctiletá Lara je tělesně postižená. Denně cvičí, aby si jednou mohla zatančit

-

dnes 11:05 Dnes jedenáctiletá Lara se narodila jako zdravé...

Microblanding - úprava obočí, která omlazuje a mění výraz v obličeji

-

dnes 10:05 Video: Toužíte po hustém, vytvarovaném obočí, ale...

Tři věci, které byste měli znát, než navštívíte rozvodového právníka

-

dnes 08:42 Přemýšlíte o rozvodu, nebo jednoduše nemáte jinou...

Potraviny, které podpoří zdravou a zářivou pleť

-

dnes 07:22 Svěží, hydratovanou a rozjasněnou pleť by si přála...

Se psem v kině aneb Když se páníčci nechtějí oddělit od svého zvířecího kamaráda

-

včera 14:20 Pokud máte psa, který nevydrží sám doma, je pro vás...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů