Internet a PC

Vodafone začal nabízet služby Seznamu v mobilech

8.4.2008 15:26 Vodafone se snaží ještě více propojit mobilní telefony s internetem. Ode dneška začal svým klientům nabízet půlroční bezplatný přístup na šest služeb portálu Seznam.cz. Každý ze zákazníků společnosti Vodafone tak může velice jednoduše spravovat nejen svůj email, ale také využívat například oblíbené mapy.cz, nebo Sreality.cz.

„Přes Vodafone live! si budou naši zákazníci moci přímo z mobilu zdarma vyzkoušet takové služby Seznamu jako jsou mapy.cz, email.cz, firmy.cz, sreality.cz, zboží.cz, slovník.seznam.cz, či encyklopedie.seznam.cz,“ sdělil na setkání s novináři ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafone ČR David Duroň.

Bezplatný půlrok se bude počítat od data aktivace. Po jeho uplynutí má být denní sazba za přístup na Seznam.cz 30 korun, týdenní 60 Kč a měsíční 120 Kč (včetně DPH).

Internet v mobilním telefonu je stále populárnější

„Na internet vstupuje měsíčně přes mobilní telefony 400 tisíc našich klientů. Teď chceme vytvořit skutečně masový produkt. Smazat hranici mezi klasickým a mobilním internetem. Přizpůsobit ho obrazovkám mobilů, aby byl rychlý, čitelný a skutečně zábavný,“ prohlásil Duroň.

Vodafone slibuje letos také speciální platební aplikaci pro mobilní internet. Založena bude na strhávání částek, placených prostřednictvím mobilu z kreditu nebo měsíčního účtu zákazníka.

Podobně už v Praze fungují SMS jízdenky na městskou hromadnou dopravu, a brzy se tímto způsobem zřejmě bude moci platit i parkovné.

Jiří Novotný, Právo

nahoru

Internet a PC:

Zadarmo to nebude. Nejlepší grafická karta Quadro bude stát více než 226 tisíc

-

dnes 08:06 Čerstvě představené grafické karty profesionální řady...

Za vylepšení hráči rádi zaplatí. Bezplatný Fortnite vydělal první miliardu

-

včera 06:13 Video: Rovnou miliardu dolarů, tedy v přepočtu více...

Nové iPhony doženou konkurenci, zvládnou dvě SIM karty najednou

-

17.8. 14:04 Premiéra nových iPhonů se nezadržitelně blíží....

Herní grafiky od Nvidie se ukážou v pondělí. Nabídnou obrovský výkon

-

17.8. 12:17 Video: Tento týden se uskutečnila velká tisková...

Co umí moderní notebooky a hybridy

-

17.8. 10:05 Obrazem: Ani během letních prázdnin neváhají velcí...

Adobe vydalo velký balík oprav. Chyby obsahuje Flash Player i Acrobat Reader

-

17.8. 09:12 Na pozoru by se měli mít uživatelé aplikací od...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů