Koktejl

Mariah Careyová je deset let bez chlapa

19.3.2008 16:30 Sexy zpěvačka Mariah Careyová (37), jejíž pěti oktávový hlas stále nenašel v hudebním světě konkurenci, se přiznala, že již deset let nemá opravdového partnera. Až paranoidně se totiž obává, že by někdo mohl zneužít její důvěry a lásky. Myslí si, že každý chlap, který by se jí dostal pod kůži by jen toužil pořídit skryté záběry z jejich sexuálních radovánek a vystavit je na internetu.

"Od rozvodu s Tommym Motolou jsem vlastně neměla žádný perspektivní partnerský vztah," posteskla si pěvecká ikona s tím, že jí nedají spát moderní technologie, kterých se bojí víc než čert kříže. "Vždycky, když jdu s někým na rande, děsím se toho, že ten muž má někde skrytý mikrofon nebo kameru, aby mě mohl kompromitovat na internetu nebo v jiných médiích," prozradila své obavy a dodala, že si je svého přehnaného strachu vědomá.

"Když už si pustím někoho do své ložnice, důkladně ho zkontroluji, jestli nemá schované nějaké technické zařízení. Nechtěla bych se dočkat toho, že by se miliony uživatelů internetu koukaly, jak si s někým užívám," prohlásila se smíchem zpěvačka, která své obavy z moderních technologií dokonce vtělila do nové písně Touch My Body ze svého posledního alba E=MC2.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Řidič srazil psa, který se mu zaklínil do přední části vozu

-

dnes 13:57 Kuriózní dopravní nehodu řešili minulý týden policisté...

Dva měsíce přežíval bez tváře, pak podstoupil už druhou transplantaci obličeje

-

dnes 12:50 Tým lékařů provedl minulý týden v pařížské nemocnici...

Mořským průzkumníkům se podařilo natočit třpytící se medúzu připomínající ohňostroj

-

dnes 02:30 Video: V hlubokých vodách Tichého oceánu poblíž...

Norwegian Airlines pokořily rekord v nejkratším letu přes Atlantik

-

včera 18:32 Aerolinky Norwegian Airlines drží rekord v nejkratším...

Češi jsou nadšenými akvaristy. Hitem posledních let jsou malé krevetky

-

včera 14:51 Video: Každou neděli v půl deváté ráno se to na...

Skupinka kosatek laškovala s potenciální potravou

-

včera 12:31 Video: Účastníkům potápěčské výpravy v Papui-Nové...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby