Koktejl

Mariah Careyová je deset let bez chlapa

19.3.2008 16:30 Sexy zpěvačka Mariah Careyová (37), jejíž pěti oktávový hlas stále nenašel v hudebním světě konkurenci, se přiznala, že již deset let nemá opravdového partnera. Až paranoidně se totiž obává, že by někdo mohl zneužít její důvěry a lásky. Myslí si, že každý chlap, který by se jí dostal pod kůži by jen toužil pořídit skryté záběry z jejich sexuálních radovánek a vystavit je na internetu.

"Od rozvodu s Tommym Motolou jsem vlastně neměla žádný perspektivní partnerský vztah," posteskla si pěvecká ikona s tím, že jí nedají spát moderní technologie, kterých se bojí víc než čert kříže. "Vždycky, když jdu s někým na rande, děsím se toho, že ten muž má někde skrytý mikrofon nebo kameru, aby mě mohl kompromitovat na internetu nebo v jiných médiích," prozradila své obavy a dodala, že si je svého přehnaného strachu vědomá.

"Když už si pustím někoho do své ložnice, důkladně ho zkontroluji, jestli nemá schované nějaké technické zařízení. Nechtěla bych se dočkat toho, že by se miliony uživatelů internetu koukaly, jak si s někým užívám," prohlásila se smíchem zpěvačka, která své obavy z moderních technologií dokonce vtělila do nové písně Touch My Body ze svého posledního alba E=MC2.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Slepý pes zachráncem, majitelce vycítil v těle rakovinu

-

dnes 11:57 Katherine Barryová může za svůj život vděčit svému...

Záchranáři v Keni vyprostili z bahnité jámy slůně, na záchranu čekalo několik hodin

-

dnes 10:07 Mládě slona afrického uvízlo v rozbahněné jámě v...

Číňana po zásahu bleskem probodla dvoumetrová kovová tyč, jako zázrakem přežil

-

dnes 03:00 Sedmatřicetiletý čínský stavební dělník měl...

Záhadná bílá kočka odmítala během pohřbu opustit nebožtíkův hrob

-

včera 19:05 Jeden ze smutečních obřadů v Malajsii měl neobvyklého...

Chybí vám pivní mozol? Pořiďte si připínací

-

včera 15:57 Ledvinku velice neobvyklého vzhledu představil Brit...

Americký pár odmítl doporučený potrat, k pěti dětem jim přibyla siamská dvojčata

-

včera 12:26 Manželům ze Severní Karolíny se začátkem září narodila...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby