Zahraniční

Muž zavraždil osmiletou dceru a zakopal ji v domě

10.3.2008 19:35 V obci Kostolný Sek na západě Slovenska zavraždil 35letý otec úderem do hlavy svou osmiletou dceru a zakopal ji v domě v ložnici. Podle krajského ředitele policie Jána Štarka k vraždě osmileté Dominiky došlo v roce 2000.

„Muž byl nervózní, když Dominika plakala a v opilosti ji zabil úderem do hlavy,“ uvedl Štark. Po vraždě otec vykopal v ložnici svého domu jámu, kde dceru pohřbil. Manželce pohrozil zabitím, pokud něco prozradí a nutil ji spát v ložnici nad svým mrtvým dítětem. „Vrah se prozradil nakonec sám, když ho 8. března 2008 chytila policie při krádeži železa a neopatrně se vyjadřoval před policisty. Hrozí mu sedm až patnáct let vězení,“ uvedl Štark.

Muž údajně při zadržení řekl, že je směšné, když ho chtějí trestat za krádež železa a jeho manželka zabila vlastní dítě a nic se jí nestalo. Policie prohledala dům, kde manželé bydleli. Pod ložnicí našli ostatky osmileté Dominky. „Vyšetřováním jsme zjistili, že vraždil otec,“ dodal Štark. Policie zadržela oba rodiče a jejich čtyři děti ve věku 4 až 11 let byly umístěny v dětském domově.

Děvče nikdo několik let neviděl

Dominika byla podle sousedů tělesně postižená a sousedé ji několik let neviděli. Matka jim tvrdila, že je umístěna v ústavu. „Dívka byla postižena tím, že ji rostla pouze hlava, ale tělo zůstávalo malé. Pokud vím, rodiče na ni pobírali sociální dávky,“ uvedla jedna ze sousedek. Policisté našli v zahradě zakopaný také invalidní vozík.

ivi, Právo

nahoru

Zahraniční:

Britští poslanci schválili odluku od práva Evropské unie, na řadě jsou lordi

-

dnes 21:57 Poslanci Dolní sněmovny britského parlamentu v...

Ruští komunisté sázejí v boji o Kreml na jahodového krále

-

dnes 18:29 Za překvapení nadcházejících ruských prezidentských...

MeToo: Allenova adoptivní dcera opět obvinila režiséra ze zneužití

-

dnes 16:53 Adoptivní dcera Woodyho Allena Dylan Farrowová ve...

Trump není dementní, prokázalo vyšetření. Rozezná například lva od nosorožce

-

dnes 16:39 Americký prezident Donald Trump dokáže odlišit lva od...

Obě Koreje nastoupí na olympiádě pod jednou vlajkou, budou mít i společný tým hokejistek

-

dnes 16:29 Severní a Jižní Korea budou při slavnostním zahájení...

Rusko chce legalizovat a dostat pod kontrolu soukromé armády, v Sýrii se osvědčily

-

dnes 16:10 Ruský parlament začne v únoru projednávat návrh zákona,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby