Zahraniční

Muž zavraždil osmiletou dceru a zakopal ji v domě

10.3.2008 19:35 V obci Kostolný Sek na západě Slovenska zavraždil 35letý otec úderem do hlavy svou osmiletou dceru a zakopal ji v domě v ložnici. Podle krajského ředitele policie Jána Štarka k vraždě osmileté Dominiky došlo v roce 2000.

„Muž byl nervózní, když Dominika plakala a v opilosti ji zabil úderem do hlavy,“ uvedl Štark. Po vraždě otec vykopal v ložnici svého domu jámu, kde dceru pohřbil. Manželce pohrozil zabitím, pokud něco prozradí a nutil ji spát v ložnici nad svým mrtvým dítětem. „Vrah se prozradil nakonec sám, když ho 8. března 2008 chytila policie při krádeži železa a neopatrně se vyjadřoval před policisty. Hrozí mu sedm až patnáct let vězení,“ uvedl Štark.

Muž údajně při zadržení řekl, že je směšné, když ho chtějí trestat za krádež železa a jeho manželka zabila vlastní dítě a nic se jí nestalo. Policie prohledala dům, kde manželé bydleli. Pod ložnicí našli ostatky osmileté Dominky. „Vyšetřováním jsme zjistili, že vraždil otec,“ dodal Štark. Policie zadržela oba rodiče a jejich čtyři děti ve věku 4 až 11 let byly umístěny v dětském domově.

Děvče nikdo několik let neviděl

Dominika byla podle sousedů tělesně postižená a sousedé ji několik let neviděli. Matka jim tvrdila, že je umístěna v ústavu. „Dívka byla postižena tím, že ji rostla pouze hlava, ale tělo zůstávalo malé. Pokud vím, rodiče na ni pobírali sociální dávky,“ uvedla jedna ze sousedek. Policisté našli v zahradě zakopaný také invalidní vozík.

ivi, Právo

nahoru

Zahraniční:

Na mořském dně u Belgie našli mimořádně zachovalou ponorku z první světové války

-

dnes 14:00 Mimořádně zachovalý vrak německé ponorky z první...

Štrasburský tribunál zamítl stížnost českého úředníka, který přišel o prověrku

-

dnes 13:08 Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku v úterý s...

V plavební komoře v Německu zahynul český lodivod

-

dnes 12:46 Při lodním neštěstí v plavební komoře na rameni Labe na...

V Itálii se množí případy znásilnění, obviněni jsou i migranti

-

dnes 11:14 V Itálii v poslední době narůstá počet případů...

Norka požádala v Polsku o azyl, aby jí Barnevernet neodebral druhé dítě

-

dnes 10:55 Rodilá Norka Silje Garmová požádala o udělení azylu v...

V Kazachstánu se srazilo auto s velbloudem, pět mrtvých

-

dnes 08:21 Nejméně pět lidí přišlo v noci na úterý o život při...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby