Koktejl

Mareš s Bučkovou otevřeli butik s luxusními mobily

10.3.2008 11:13 Praha se zařadila mezi další prestižní místa jako Hong Kong, Paříž, Milán, Las Vegas nebo New York, kde můžete navštívit obchody Vertu. Novému butiku, který se nachází v pražské Pařížské ulici, popřáli mnoho spokojených zákazníků také VIP kmotři Eliška Bučková a Leoš Mareš.

Kmotři nového obchodu, Česká Miss 2008 Eliška Bučková a moderátor Leoš Mareš, který je velkým fanouškem telefonů Vertu, popřáli butiku do budoucna mnoho spokojených zákazníků, kteří se budou do butiku rádi vracet.

„Těší mě, že jsem se stala kmotrou této luxusní značky mobilních telefonů i to, že jsem měla příležitost si jako jedna z prvních prohlédnout její exkluzivní butik v Pařížské ulici. Velký dojem na mě udělal černo bílý design interiéru s podlahou ze španělského mramoru a okouzlilo mě zde hned několik vystavených exemplářů," řekla Bučková.

Leoš Mareš s telefonem Vertu. Foto: 3P3

Platina, diamanty, kůže

"Bez mučení přiznávám, že obzvlášť s jedním 'krasavcem' v mé oblíbené zlaté barvě jsem se loučila docela těžko. Rozhodně budu se zájmem sledovat další variace těchto klenotů mezi mobily a značce Vertu držím palce, aby si v České republice našla řadu spokojených zákazníků,“ nechala se slyšet Česká Miss 2008.

Česká Miss Eliška Bučková s telefonem Vertu. Foto: 3P3Telefony Vertu jsou ručně kompletovány ve výrobním závodě v Anglii. Nedílnou součástí výrobní technologie je řada náročných testů. Drahé kovy jako zlato a platina, safírové sklíčko na displeji, zdobení vzácnými diamanty či nejjemnější ručně šitá kůže uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

jky, Novinky

nahoru

Koktejl:

Pavouci pokryli stovky metrů řeckého pobřeží hustými pavučinami

-

dnes 19:29 Zhruba 300 metrů dlouhá část pobřeží v řeckém městě...

Senzace pro Liberec: Přímo před radnicí se natáčí Spider-Man

-

dnes 16:04 Video: Ruské kolo, kolotoč, stánky, ale také žongléři,...

Kapitán člunu si vybudoval důvěru u racků, ptáci mu bez okolků usedají na hlavu

-

dnes 14:09 Nevšední záběry, na nichž kapitánovi motorového člunu...

Kvůli autentičnosti nasypal student do modelu sopky kamínky, zranil desítky spolužáků a učitele

-

dnes 10:59 Nehodou se šedesáti zraněnými skončil v sobotu školní...

Fotograf pořídil unikátní záběry telení ledovce

-

včera 18:30 Video: Fotograf Lucas Jackson z agentury Reuters...

Umělkyně nasypala do opuštěné kašny sto tisíc mincí, zmizely během jediného dne

-

včera 12:32 Projekt Britky Anny Brownstedové nedopadl tak, jak...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů