Koktejl

Rakouské kino dovoluje lidem brát si s sebou své zvířecí mazlíčky

obrazek

I psy může program kina zaujmout...

Profimedia.cz

7.2.2008 12:36 Vídeňské kino Admiral je snad prvním kinem na světě, které dovoluje lidem brát si na promítání své čtyřnohé kamarády. Zástupci kina věří, že tato nabídka přitáhne nové zákazníky. Kino má totiž vzhledem ke stále rostoucímu počtu nedaleko postavených multiplexů stále větší a větší problém se uživit.

Se psem ale nebudete moci do kina každý den. Prozatím kino vyhlašuje takzvaný Psí den jednou měsíčně. Návštěvníci dají za lístek asi 140 Kč, zvířata neplatí nic a navíc ještě dostanou dečku, kterou jim majitel rozprostře na jejich místo, aby se mohli u filmu pohodlně uvelebit. Dostanou také vodu a trochu popcornu.

"Jedinou věcí, kterou se toto promítání od jakéhokoliv jiného odlišuje, je nižší hlasitost promítaných snímků než obvykle. Je to opatření, aby nebyl poškozen sluch zvířat. V tomto směru na nás hodně tlačilo vedení místní veterinární služby," prohlásil mluvčí kina Admiral.

Čtyřiadvacetiletý Thomas Feldinger už se svým labradorem Hanjem jeden Psí den navštívil. "Je to skvělý nápad. Hanjovi se tam ohromně líbilo, ostatně jako všem ostatním psům. Myslel jsem si, že budou psi během filmu hlučet - štěkat a vrčet. Jenže jak začal film, tak se všichni uvelebili na své dečky a jen tiše sledovali," uvedl nadšeně Feldinger.

jky

nahoru

Koktejl:

Těsné a příliš krátké, kritizují v Libanonu uniformy policistek

-

dnes 11:51 Video: Vlna kritiky se strhla nad novými uniformami...

Nejošklivějším psem světa se stala fenka anglického buldoka Zsa Zsa

-

dnes 09:42 Titul nejošklivějšího psa letošního roku má právo nosit...

Naštvaný hroch zahnal na útěk smečku divokých psů

-

dnes 05:18 Video: Smečka psů hyenovitých poněkud přecenila svoje...

Krysy v bankomatu sežraly peníze v hodnotě 390 000 korun

-

včera 15:51 Pracovníci jedné indické banky byli nemile překvapeni,...

Žena zdemolovala luxusní auto doslova minuty po jeho zapůjčení

-

včera 10:03 Pronájem auta s sebou vždy nese jisté obavy. Ale...

Zemřela vozíčkářka, která 23 let žehnala lidem na nádraží v Curychu

-

23.6. 19:46 V 78 letech zemřela tento měsíc vozíčkářka Frieda...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů