Koktejl

Rakouské kino dovoluje lidem brát si s sebou své zvířecí mazlíčky

obrazek

I psy může program kina zaujmout...

Profimedia.cz

7.2.2008 12:36 Vídeňské kino Admiral je snad prvním kinem na světě, které dovoluje lidem brát si na promítání své čtyřnohé kamarády. Zástupci kina věří, že tato nabídka přitáhne nové zákazníky. Kino má totiž vzhledem ke stále rostoucímu počtu nedaleko postavených multiplexů stále větší a větší problém se uživit.

Se psem ale nebudete moci do kina každý den. Prozatím kino vyhlašuje takzvaný Psí den jednou měsíčně. Návštěvníci dají za lístek asi 140 Kč, zvířata neplatí nic a navíc ještě dostanou dečku, kterou jim majitel rozprostře na jejich místo, aby se mohli u filmu pohodlně uvelebit. Dostanou také vodu a trochu popcornu.

"Jedinou věcí, kterou se toto promítání od jakéhokoliv jiného odlišuje, je nižší hlasitost promítaných snímků než obvykle. Je to opatření, aby nebyl poškozen sluch zvířat. V tomto směru na nás hodně tlačilo vedení místní veterinární služby," prohlásil mluvčí kina Admiral.

Čtyřiadvacetiletý Thomas Feldinger už se svým labradorem Hanjem jeden Psí den navštívil. "Je to skvělý nápad. Hanjovi se tam ohromně líbilo, ostatně jako všem ostatním psům. Myslel jsem si, že budou psi během filmu hlučet - štěkat a vrčet. Jenže jak začal film, tak se všichni uvelebili na své dečky a jen tiše sledovali," uvedl nadšeně Feldinger.

jky

nahoru

Koktejl:

Francouz chce ve šlapací vzducholodi přeletět část Středozemního moře

-

včera 16:13 Video: Francouzský vyznavač balónového létání Stephane...

Popraskanou konvičku koupil za pár stovek. Teď ji vydražil za 13 miliónů

-

včera 13:23 Britský sběratel, který předloni koupil malou...

Indický řidič si libuje v jízdě pozpátku, od ledna nacouval šest tisíc kilometrů

-

včera 10:25 Video: Jízda pozpátku dělá mnohým řidičům potíže a...

Jako když vás někdo udeří kladivem, popsal muž šlápnutí na smrtelně jedovatou rybu

-

včera 03:00 Měla to být příjemná dovolená u moře, místo toho...

Zatčený dealer ukryl drogy v trávicím traktu. Už 35 dní odmítá jít na velkou

-

21.2. 18:14 Uprostřed ledna zatkla policie v anglickém Essexu...

Indičtí studenti budou u zkoušek bez bot, aby neopisovali

-

21.2. 17:19 Úřady ve východoindickém státě Bihár nařídily...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby