AutoMoto

Facelift Mitsubishi Galant v USA

4.2.2008 11:03 Tohle auto se nenabízí v Evropě, ale přesto je zde o jeho budoucnost velký zájem. Mnoho řidičů totiž model Mitsubishi Galant někdy vlastnilo. To v USA je stále v prodeji a pro nový rok přichází v upravené faceliftované verzi.

Popravdě řečeno, ani se moc nedivíme, vždyť vzhled tohoto auta byl už dost žalostný. Američané si jej sice kupovali, ale ne proto, že by byl krásný. Mitsubishi tak přistoupilo ke kroku, kdy jej trochu více upravilo na americký způsob.

Vůz dostal novou přední masku, nárazník, zadní světla, víko zavazadelníku a zrcátka. Také v interiéru je několik změn. Ale ty nejsou tak podstatné.

:. Faceliftovaný Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant se prodává v USA se čtyřválci (2,0 a 2,4 l), které dostanou nově ve standardu automatickou čtyřstupňovou převodovku, šestiválce (3,8 l) pak budou mít o jeden převod navíc.

V USA se Galant dnes prodává od 20 649 dolarů, což je v přepočtu 361 357 korun. Podle neoficiálních informací by se cena neměla po faceliftu zvýšit.

:. Takhle vypadá Mitsubishi Galant před faceliftem.

Na závěr článku se vás ptáme, jestli si myslíte, že by se Mitsubishi Galant měl znovu prodávat v Evropě? Na tuto otázku můžete buď hlasovat v anketě, nebo se vyjádřit v diskuzích.

jč, Novinky

nahoru

AutoMoto:

Fascinující podívaná: McLaren ukázal ruční výrobu svých aut

-

včera 17:27 Video: Britský McLaren zveřejnil video, které ukazuje...

Omlazené Audi TT je venku, najděte pět rozdílů

-

včera 13:48 Obrazem: Od první upoutávky na omlazené Audi TT...

Můj první Goodwood: Ten pravý sraz milovníků vůně spáleného benzínu

-

včera 11:38 Obrazem: Festival rychlosti v Goodwoodu je ohromujícím...

Jen chvíle nás dělí od představení vylepšeného Audi TT

-

včera 09:17 Oblíbené kupé Audi TT bude mít zanedlouho premiéru....

Bývalý jezdec F1 postavil šílenou motorku

-

včera 08:53 Video: Jméno Tarso Marquez si možná ještě pamatujete z...

Děláte je taky? Nejhorší zlozvyky při jízdě po dálnici

-

včera 07:49 Jízda po dálnici je obecně nejrychlejší a...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů