Koktejl

Německá cestovní kancelář nabízí nudistické lety

30.1.2008 09:27 Nudismus je pro německou kulturu typický, není tedy divu, že právě v této zemi začnou létat spoje, které budou na své palubě přepravovat milovníky nahoty. Cestovní kancelář OssiUrlaub.de od konce tohoto týdne začne přijímat objednávky na zkušební lety nudistů z východoněmeckého Erfurtu na ostrov Usedom u pobřeží Baltického moře.

Letadlo s naháči odstartuje 5. července a nudisté za jeden palubní lístek zaplatí 499 eur, v přepočtu tedy zhruba něco kolem třinácti tisíc korun.

"Je to drahé, já vím. Ale to je proto, že ten letoun je velmi malý. Neexistuje žádný důvod, proč by ten let, na němž člověk letí nahý, měl být dražší než každý jiný,“ vysvětluje vysokou cenu ředitel cestovky Enrico Hess.

Pětapadesát cestujících bude muset přijít na letiště jako všichni spořádaní pasažéři. Svléci se můžou až na palubě letounu. Z bezpečnostních důvodů však letušky i piloti zůstanou ve svých tradičních uniformách. "Rád bych se chlubil tím, že jsme to vymysleli sami, ale ten nápad vzešel od našich zákazníků. Je to neobvyklá mezera na našem trhu,“ přiznal Hess.

"Máme hotely pro nudisty, kde můžete jít například nazí do restaurace či obchodů. Pro fanoušky nudismu, ačkoli nejsem jedením z nich, to není nic neobvyklého. Nechci, aby si to lidé představovali špatně. Nemíním zakládat klub skupinového sexu ve vzduchu nebo něco podobného. Jsme naprosto normální společnost zprostředkující dovolenou,“ dodal Hess.

Novinky, Famous

nahoru

Koktejl:

Hrdinná fenka Frida zachránila 12 lidí, teď pomáhá v Mexiku

-

dnes 03:18 Video: Sedmiletá fena labradora Frida je oslavována...

V rumunské vesnici mají nevšední hřbitov, návštěvníky rozesměje i rozpláče

-

včera 20:54 Video: Ačkoliv se rumunská vesnice Săpânța nachází 600...

Akrobatičtí piloti vytvořili na nebi úžasnou podívanou

-

včera 15:16 Video: Dokonalou souhru předvedli minulý týden...

Italský orchestr s Andreou Bocellim dirigoval robot

-

včera 13:22 Video: Švýcarský humanoidní robot YuMi dirigoval v...

Vězni utekli na svobodu, vykradli obchod a vrátili se zpět

-

včera 10:24 Čtyři vězni z jednoho nápravného zařízení v americkém...

Hlemýžď totálně prohrál souboj s ploštěncem

-

včera 06:42 Video: Souboj na život a na smrt natočil v brazilské...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby