Koktejl

Německá cestovní kancelář nabízí nudistické lety

30.1.2008 09:27 Nudismus je pro německou kulturu typický, není tedy divu, že právě v této zemi začnou létat spoje, které budou na své palubě přepravovat milovníky nahoty. Cestovní kancelář OssiUrlaub.de od konce tohoto týdne začne přijímat objednávky na zkušební lety nudistů z východoněmeckého Erfurtu na ostrov Usedom u pobřeží Baltického moře.

Letadlo s naháči odstartuje 5. července a nudisté za jeden palubní lístek zaplatí 499 eur, v přepočtu tedy zhruba něco kolem třinácti tisíc korun.

"Je to drahé, já vím. Ale to je proto, že ten letoun je velmi malý. Neexistuje žádný důvod, proč by ten let, na němž člověk letí nahý, měl být dražší než každý jiný,“ vysvětluje vysokou cenu ředitel cestovky Enrico Hess.

Pětapadesát cestujících bude muset přijít na letiště jako všichni spořádaní pasažéři. Svléci se můžou až na palubě letounu. Z bezpečnostních důvodů však letušky i piloti zůstanou ve svých tradičních uniformách. "Rád bych se chlubil tím, že jsme to vymysleli sami, ale ten nápad vzešel od našich zákazníků. Je to neobvyklá mezera na našem trhu,“ přiznal Hess.

"Máme hotely pro nudisty, kde můžete jít například nazí do restaurace či obchodů. Pro fanoušky nudismu, ačkoli nejsem jedením z nich, to není nic neobvyklého. Nechci, aby si to lidé představovali špatně. Nemíním zakládat klub skupinového sexu ve vzduchu nebo něco podobného. Jsme naprosto normální společnost zprostředkující dovolenou,“ dodal Hess.

Novinky, Famous

nahoru

Koktejl:

Mráz, že se i na Sibiři diví. Teploty tam spadly na minus 65 stupňů

-

včera 15:46 Video: Obyvatelé několika oblastí Sibiře se potýkají s...

V budoucnu mají japonské vlaky štěkat jako psi

-

včera 14:05 Vědci ze země vycházejícího slunce údajně přišli na...

Ochránila ho svým tělem, matka s dítětem v náručí skočila z osmého patra hořícího domu

-

včera 13:15 Při požáru v ruském Petrohradu uvázla v osmém patře...

Během operace mu v těle nechali třinácticentimetrový skalpel, měl ho tam čtyři roky

-

včera 08:29 Jednašedesátiletý válečný veterán Glenford Turner z...

Vzácní tučňáci brýloví dovádějí ve venkovní expozici ústecké zoo

-

16.1. 20:01 Video: Jediný druh tučňáka, který hnízdí na pobřeží...

Filmový Borat drží slovo, za české recesisty zaplatil pokutu

-

16.1. 15:44 Britský herec Sacha Baron Cohen se sešel s šesticí...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby