Internet a PC

Soutěž Najdi, co neznáš se Seznamem již potřetí

22.1.2008 09:55 Soutěž pro základní školy i víceletá gymnázia vyhlašuje Seznam už potřetí. Stačí se přihlásit a pak zodpovědět na otázky zadané v jednotlivých kolech a je možné, že škola vyhraje novou počítačovou učebnu.

Přihlásit se do soutěže na adrese http://najdi.seznam.cz/ mohou jen celé třídy, nikoliv jednotlivci. Každý týden tak musí zodpovědět 10 otázek z nejrůznějších oblastí života: historie, literatury, přírodních věd, zeměpisu, kulturu, všeobecného přehledu, sportu a dalších. Jednotlivá kola trvají každé 3 týdny - celkem studenti projdou třemi koly soutěže. Jako pomocník jim samozřejmě bude sloužit portál Seznam.cz. Soutež začala 14. ledna.

Výhodou i motivací soutěžících je průběžné vyhodnocování soutěže po každém kole. Jednotlivci z pěti nejúspěšnějších tříd už v tom okamžiku dostávají malé ceny, stále však jejich třída soutěží o hlavní výhru.

Tou je počítačová učebna v hodnotě cca 400 000 korun od firmy GoGEN. Další výherci v pořadí získávají MP4 přehrávače, seznamácká trička, PC myši i podložky, značkové čepice nebo ledvinky a další.

V loňském roce se do stejné soutěže přihlásilo celkem 5 521 třídních kolektivů. Výhercem se stala 9. třída ze Základní školy v Dobřichovicích ve Středočeském kraji.

Novinky

nahoru

Internet a PC:

Vláda, firmy, ambasády. Němci prý v Rakousku špehovali 2000 cílů

-

včera 09:07 Německá rozvědka BND špehovala v Rakousku od 90. let...

Na sociální sítě až od 15 let. Sněmovna věk pravděpodobně nesníží

-

16.6. 09:28 Děti si asi budou moci samy založit účet na sociální...

E3: Lákadla od Ubisoftu? Assassin’s Creed se změní k nepoznání

-

15.6. 15:07 Video: Na veletrhu E3, který se konal tento týden v...

E3: Nintendo bude lákat na pokémony a Maria

-

15.6. 14:26 Video: Legendární instalatér Mario je dnes již...

Legendární Nokia 8110 znovu ožije v červenci. Po 22 letech

-

15.6. 13:04 Už příští měsíc by se měla na pultech obchodů znovu...

E3: Legendární Doom se převlékne do nového kabátu. A přinese řadu novinek

-

15.6. 12:40 Video: V novém kabátě se ukáže legendární akce Doom....Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů