Koktejl

Cruisovo dítě není Cruisovo, tvrdí spisovatel Morton

obrazek

Andrew Morton je autorem biografií mnoha známých osobností.

Profimedia.cz

7.1.2008 16:18 Světem hýbe plánované vydání knihy, která se stane přinejmenším v USA bestsellerem. Autor Andrew Morton v chystané biografii Toma Cruise tvrdí, že dítě slavného herce ve skutečnosti není jeho. Ba co víc, sám Cruise o tom ví. Morton píše, že malá Suri byla počatá takřka jako ve snímku Rosemary má děťátko, pomocí zmraženého spermatu mrtvého zakladatele scientologické církve, kterým byl L. Ron Hubbard.

K scientologické církvi se Cruise hlásí.

Morton je rovněž autor biografie princezny Diany. I o této knize se při vydání říkalo, že jsou informace v ní obsažené fiktivní. Později ale sama Diana přiznala, že byla Mortonovým hlavním zdrojem informací.

Čtenáři se také dozvědí, že Cruisova bývalá manželka Nicole Kidmanová se bojí odtajnění nahrávek, které učinila spolu s Cruisem a scientology. Ty prý odhalují mnoho sexuálních detailů. V tomto případě se Hubbard odkazuje na výpověď jednoho vysoce postaveného scientologa, který přiznal, že byl v kontaktu s právníkem Nicole Kidmanové Billem Beslowem.

Veškeré informace, které se v knize objeví, Tom Cruise jednoznačně popřel a dal již svým právníkům instrukce, aby v případě, že kniha opravdu vyjde dle plánu 15. ledna, zažalovali knižní nakladatelství St Martin´s Press, které má knihu vydat. Mají požadovat odškodné ve výši 110 miliónů dolarů, tedy přibližně dvě miliardy korun.

Cruisova "mission impossible": rekrutovat Beckhamovy

Morton zobrazuje Cruise jako talentovaného herce, kterého scientologie po velkém úspěchu zcela pohltila. Církev okamžitě identifikovala Cruise jako velmi důležitou ovečku ve svém stádu a používá ho prý jako figurku.

I přesto se prý už stal ve scientologické církvi mužem číslo dvě a jeho hlavní misí má být získat pro církev i manželé Beckhamovi. To by dle výpovědí manželského páru souhlasilo. Momentální vůdce scientologů David Miscavige se prý snaží Cruisovi splnit každičké přání.

Kniha má již nyní zákaz publikace v Anglii, kde se na ni vztahuje zákon blokující očerňování osob. Podobné zákony jsou i v Austrálii, kde se nejspíš této knížky také nedočkají. S různými ohlasy se setkaly už Mortonovy kontroverzní biografie princezny Diany či stážistky Bílého Domu Moniky Lewinské.

jky, Novinky, Herald Sun

nahoru

Koktejl:

Australské město obléhá obrovské hejno kaloňů

-

dnes 02:30 Video: Obyvatelé Charters Towers ležícího v australském...

Vědci našli způsob, jak oživit vyhynulého vakovlka tasmánského

-

včera 18:54 Australští vědci provedli rozsáhlou studii DNA...

Bezdomovec stál přes dvě hodiny v dešti, aby ochránil tašku plnou peněz

-

včera 14:57 Poctivost se vyplácí. Své o tom ví bezdomovec James...

Princ Harry bude mít svatbu s herečkou Markleovou 19. května

-

včera 14:44 Britský princ Harry a americká herečka Meghan...

Hasič se na ledě probořil i se zachraňovaným psem

-

včera 10:20 Video: Záchrana uvázlého psa se uskutečnila na konci...

V indické restauraci obsluhují robotické servírky

-

včera 03:00 Video: Jak se zdá, pokrok nelze zastavit. V jedné z...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby