Koktejl

Češi plánují svatbu, která možná vstoupí do Guinnesovy knihy rekordů

7.1.2008 12:01 V ČR ojedinělý projekt "Svatba snů na ledě" už zná své hlavní hvězdy, stali se jimi fanoušci hokejové Slavie Radomír a Alžběta. O svatbě uvažovali už dlouho, velkolepá nabídka jim tak plány pouze uspíšila. Zájemců o speciální svatbu bylo hned 12, konkurz však vyhráli budoucí manželé Ježkovi a již 20. ledna nadejde jejich den. Informovaly o tom internetové stránky HC Slavia Praha.

"Svatba snů na ledě" se uskuteční 20.1.2008 o přestávce ostře sledovaného hokejového derby v přímém přenosu v Sazka Aréně. Ve hře je i možnost zápisu do Guinessovy knihy rekordů jako svatba s nejvyšším počtem svatebních hostů.

„Přišel s tím přítel, přemlouvat mě ale nemusel,“ přiznává nastávající nevěsta Alžběta. Hokejová Slavia zajistila budoucím novomanželům mnoho sponzorských darů. Poukazy na svatební cestu, odběr nábytku a elektrospotřebičů střídá pronájem automobilu a bytu 1+1 na rok zdarma. Vše poté završují čtyři permanentky na sezónu 2008-2009.

Vedle hodnotných cen byl pro pár významný i fakt, že se oba řadí mezi pravé červenobílé fanoušky. „Na Slavii chodíme na hokej i na fotbal,“ hlásí se budoucí manžel Radomír hrdě ke svému osudovému klubu. Svoji oddanost "sešívanému" celku prokáže již za necelé dva týdny, kdy na jeho ledě vstoupí do svazku manželského.

Jakub Kynčl, Novinky, hc-slavia.cz

nahoru

Koktejl:

Mládě koaly se po třech dnech odloučení znovu setkalo se svou matkou

-

dnes 04:30 Když ochránci divoké zvěře z australského Adelaide...

Zloděj vrátil ukradené auto poté, co zjistil, že na zadní sedačce sedí roční dítě

-

včera 18:20 Chvíle hrůzy si v pondělí prožili rodiče ročního...

Zloději chtěli bankomat, místo toho strhli celou zeď

-

včera 13:39 Fiaskem skončil pokus zlodějů dostat se k bankomatu v...

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

včera 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

včera 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

včera 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů