Koktejl

Sestra Britney Spearsové čeká v 16 letech dítě

19.12.2007 09:29 Šestnáctiletá sestra americké zpěvačky Britney Spearsové je těhotná. Zprávu potvrdila agentuře Reuters televize Nickelodeon, v jejíž populární show Zoey 101 hraje Jamie Lynn Spearsová školačku.

"Respektujeme rozhodnutí Jamie Lynn převzít odpovědnost v této citlivé a osobní situaci. Víme, že je to velmi obtížná doba pro ni i její rodinu a naší hlavní starostí teď je, aby byla Jamie Lynn v pořádku," uvádí se v prohlášení Nickelodeonu.

Studentka střední školy, která žije v Louisianě, se údajně seznámila s otcem svého dítěte v kostele. Casey Aldridge je synem papírenského dělníka.

Britský list Daily Mail také uvedl, že Britney Spearsová se chystá potřetí vdát. A to i přesto, že by někdejší popová princezna mohla definitivně přijít o opatrovnictví svých dětí, které má podle rozhodnutí soudu dočasně v péči její exmanžel Kevin Federline.

Vzít si chce svého přítele Sama Luftima.

Zpěvačka se poprvé vdala v lednu 2004 za Jasona Alexandra, jejich manželství trvalo jen 55 hodin. Ještě téhož roku si vzala Federlina, s nímž se ale po dvou letech také rozvedla a už několik měsíců jejich právníci svádějí bitvu o opatrovnictví jejich dvou synů. Spearsová je momentálně může navštěvovat a Federlinovi platí výživné.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Bájný Excalibur byl vytažen z kamene. Neudělal to král Artuš, ale zloději

-

dnes 10:06 Excalibur zaražený v kameni na břehu velšského jezera...

Slíďák s mláďaty na zádech vyděsil párek cestovatelů

-

dnes 05:20 Když Pauline Keuzekampová se svým přítelem Valentijnem...

Austrálie testuje bezpilotní letoun proti žralokům

-

včera 19:25 Austrálie hodlá rozmístit bezpilotní letouny vybavené...

Uhynulého Karla Wilhelma nahradil u samic v královédvorské zoo hroch Mike

-

včera 15:42 Partnerem dvojice královédvorských hroších samic se...

Dron natočil na uhel spálené kalifornské město, ve kterém pošťák doručoval dopisy

-

včera 10:16 Video: Výjev jako z postapokalyptického filmu zachytil...

Trosky ruské rakety shořely nad Dubají

-

včera 02:30 Video: Obyvatele Dubaje a Abú Zábí ve Spojených...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby