Koktejl

Sestra Britney Spearsové čeká v 16 letech dítě

19.12.2007 09:29 Šestnáctiletá sestra americké zpěvačky Britney Spearsové je těhotná. Zprávu potvrdila agentuře Reuters televize Nickelodeon, v jejíž populární show Zoey 101 hraje Jamie Lynn Spearsová školačku.

"Respektujeme rozhodnutí Jamie Lynn převzít odpovědnost v této citlivé a osobní situaci. Víme, že je to velmi obtížná doba pro ni i její rodinu a naší hlavní starostí teď je, aby byla Jamie Lynn v pořádku," uvádí se v prohlášení Nickelodeonu.

Studentka střední školy, která žije v Louisianě, se údajně seznámila s otcem svého dítěte v kostele. Casey Aldridge je synem papírenského dělníka.

Britský list Daily Mail také uvedl, že Britney Spearsová se chystá potřetí vdát. A to i přesto, že by někdejší popová princezna mohla definitivně přijít o opatrovnictví svých dětí, které má podle rozhodnutí soudu dočasně v péči její exmanžel Kevin Federline.

Vzít si chce svého přítele Sama Luftima.

Zpěvačka se poprvé vdala v lednu 2004 za Jasona Alexandra, jejich manželství trvalo jen 55 hodin. Ještě téhož roku si vzala Federlina, s nímž se ale po dvou letech také rozvedla a už několik měsíců jejich právníci svádějí bitvu o opatrovnictví jejich dvou synů. Spearsová je momentálně může navštěvovat a Federlinovi platí výživné.

ČTK

nahoru

Koktejl:

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

dnes 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

dnes 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

dnes 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...

Trump přiznal svou pleš, snaží se ji vehementně zamaskovat

-

včera 18:13 Americký prezident Donald Trump veřejně připustil, že...

Půlka tváře černá, druhá šedivá. Internet okouzlila roztomilá kočičí chiméra

-

včera 16:20 Jmenuje se Narnia, ještě jí není ani jeden rok a už se...

Tuleň se zaklínil do létajícího talíře, bez pomoci by údajně nepřežil

-

včera 12:07 Video: Příběh s dobrým koncem zažila samice tuleně,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby