Krimi

Mladík se pokusil znásilnit známou, pak se chtěl zastřelit

26.11.2007 11:41 V sobotu brzy ráno se na Příbramsku pokusil teprve devatenáctiletý mladík znásilnit o rok mladší ženu, svou bývalou známou ze základní školy. To se mu nepodařilo a když na místo přijeli policisté, našli muže s pistolí u hlavy. Mladík nakonec bez zranění skončil v léčebně.

Muž potkal svou známou ze školy v Junior klubu. Když se dívka rozhodla odejít domů, nabídl se jí s dalším kamarádem, že ji doprovodí. Devatenáctiletý mladík však ženu cestou napadl a za oděv ji strhl na kolena.

"Pak jí do očí nastříkal slzný plyn a požadoval po ní orální sex. Dívka se začala bránit," řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová. Druhý mladík fyzicky nezasáhl, pouze agresivního muže vyzval, aby toho nechal. "Kamarád dotyčného okřikl, aby toho nechal," doplnila mluvčí.

Dívce se podařilo z mobilního telefonu zavolat svému příteli, ten vše oznámil na policii. "Policisté při příjezdu na místo spatřili podezřelého, který šel po chodníku a mířil si na hlavu pistolí. Hlídka mu plynovou pistoli odebrala a převezla do léčebny v Dobřanech," zakončila Schindlová.

pno, Novinky

nahoru

Krimi:

Chatovou oblast na Vsetínsku ohrožoval požár

-

dnes 16:14 Pět jednotek hasičů zasahovalo v sobotu odpoledne u...

Muže v Dolních Břežanech uštkla mamba

-

dnes 16:14 Muže na okraji Dolních Břežan v okrese Praha-západ...

Na Prostějovsku usmrtil vlak člověka

-

dnes 12:42 aktualizováno Na Prostějovsku v sobotu ráno usmrtil...

Hasiči uhasili požár výrobní haly v Příbrami, škoda přesáhla 50 miliónů

-

dnes 08:07 aktualizováno Hasiči v sobotu ráno dohasili požár haly...

Čtyři lidé zemřeli při nehodě dodávky a osobního auta u Vodňan

-

dnes 07:17 aktualizováno Tragická dopravní nehoda se stala v...

Policejní octavie po nehodě v Praze narazila do lampy, pět zraněných

-

včera 23:03 Video: Při nehodě policejní octavie a fordu na pražské...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů