Koktejl

Nevěsta zažalovala květinářství kvůli špatné barvě květin

18.10.2007 20:03 Svatba byla moc pěkná, až na ty květiny. Ty měly nevhodnou barvu, zhodnotila svůj velký den newyorská právnička Elana Glattová a zažalovala květináře za porušení smlouvy.

Novomanželka uvedla, že květinářství Posy Floral Design na Manhattanu dodalo hortenzie ve světle růžové a světle zelené barvě místo tmavě rezavých a tmavozelených tónů, které si určila jako dominující barvy v oddávací místnosti.

"Použití převážně pastelových barev mělo významný dopad na vzhled místnosti a bylo zcela v rozporu s představou, na níž se stěžovatelka s květinářstvím dohodla," uvádí se ve stížnosti.

Květiny stály 27.000 dolarů (asi 517.000 korun). Glattová a její manžel, který květinovou výzdobu platil, ale žádá jako odškodnění 400.000 dolarů (7,5 milionu korun).

Květinář Stamos Arakas vysvětlil, že se snažil se svou ženou sladit barvu hortenzií s fotografií, kterou jim Glattová dala. Připustil ale, že možná barvy nevypadají úplně jako na obrázku. "Můj otec mi vždy říkal: Nezačínej si nic s právníky," řekl nešťastný Arakas a dodal, že otec měl svatou pravdu.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Ochranářům se povedlo zachránit štěňata přilepená k asfaltu

-

dnes 02:34 Video: Dlouhé hodiny byla v indickém městě Udajpur...

Tvrdohlavý majitel neustoupil, jeho dům tak stojí uprostřed desetiproudé silnice

-

včera 20:33 Takovéto řešení složité dopravní situace je nejspíše...

Ital maluje desítky metrů nad zemí. Místo plátna používá fasády

-

včera 18:10 Video: Italský umělec, který si říká Millo, stihl...

Do dražby jdou čokoládové figurky staré přes sto let

-

včera 14:47 Video: Od doby, kdy malá Eileen Margaret Elmesová z...

V Británii se narodilo dítě se srdcem mimo tělo

-

včera 12:56 Video: Vanellope Hope Willkinsová se narodila s...

Samice mravenečníka Anara porodila už druhá dvojčata

-

včera 12:18 Video: Mravenečníci jsou už od pohledu zvláštní...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby