Bydlení

Nábytková stěna moderně

18.10.2007 09:34 Pokud si právě potřebujete pořídit jídelní či kuchyňský stůl, komodu či skleník, sáhněte po moderním designu z klasického materiálu. Mohutným nábytkovým sestavám na nějaký čas odzvonilo, nosí se jednoduché geometrické tvary odlehčené prosklenými plochami.

Ty už nemusí být nutně čiré,ale "in" jsou pískovaná či matná skla. Stolky jsou podle nábytkářských trendů většinou vyrobeny v kombinaci masivu (tedy dřeva v celé jeho síle) a prvků z přírodní dýhy.

Co se barevného provedení týče, žádané jsou kromě přírodního vzhledu i odstíny tmavohnědé, světlehnědé, v kurzu je klasická třešeň či calvados.

Některé typy stolků (TV či servírovací) mohou být pro větší komfort opatřeny nábytkovými otočnými kolečky. Největší poptávka je po společenských stolcích doplněných spodní odkládací policí - buď odýhovanou, nebo skleněnou z tvrzeného skla.

Solitérní kusy jako skleníky či komody se zas začínají vracet do módy. Prvně jmenované slouží zejména na sbírky dekorativních kousků např. sošek, ale dát do nich můžete vlastně cokoli vás napadne. Skleníky mohou být jedno i dvoudvéřové. Komody si můžete pořídit buďto se šuplíky (nejčastěji se třemi či šesti), nebo klasické dvoudveřové.

rai, Novinky

nahoru

Bydlení:

Neradi skládáte vyprané oblečení? Chytrý pomocník to udělá za vás

-

dnes 12:27 Obrazem: Skládání oblečení nepatří mezi velmi oblíbené...

Barvy nás ovlivňují, využijme toho

-

dnes 10:27 Obrazem: Při pohledu na určité barvy se cítíme...

Strohé linie trojpodlažního bytu oživuje nevšední nábytek i živé zelené stěny

-

dnes 06:06 Obrazem: Nedaleko parku Ibirapuera v brazilském Sao...

Italský designér navrhl postele inspirované světem snů a pohádek

-

včera 09:19 Obrazem: Slavný dvaapadesátiletý italský designér...

Hitem dekorací letošního jara je plameňák a sytě růžová barva

-

20.1. 12:28 Video: Dekorace spojené se svátkem sv. Valentýna či...

Inspirujte se krásou českých zahrad

-

20.1. 08:08 Obrazem: Lámete si hlavu, jak proměnit zahradu z...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby