Bydlení

Nábytková stěna moderně

18.10.2007 09:34 Pokud si právě potřebujete pořídit jídelní či kuchyňský stůl, komodu či skleník, sáhněte po moderním designu z klasického materiálu. Mohutným nábytkovým sestavám na nějaký čas odzvonilo, nosí se jednoduché geometrické tvary odlehčené prosklenými plochami.

Ty už nemusí být nutně čiré,ale "in" jsou pískovaná či matná skla. Stolky jsou podle nábytkářských trendů většinou vyrobeny v kombinaci masivu (tedy dřeva v celé jeho síle) a prvků z přírodní dýhy.

Co se barevného provedení týče, žádané jsou kromě přírodního vzhledu i odstíny tmavohnědé, světlehnědé, v kurzu je klasická třešeň či calvados.

Některé typy stolků (TV či servírovací) mohou být pro větší komfort opatřeny nábytkovými otočnými kolečky. Největší poptávka je po společenských stolcích doplněných spodní odkládací policí - buď odýhovanou, nebo skleněnou z tvrzeného skla.

Solitérní kusy jako skleníky či komody se zas začínají vracet do módy. Prvně jmenované slouží zejména na sbírky dekorativních kousků např. sošek, ale dát do nich můžete vlastně cokoli vás napadne. Skleníky mohou být jedno i dvoudvéřové. Komody si můžete pořídit buďto se šuplíky (nejčastěji se třemi či šesti), nebo klasické dvoudveřové.

rai, Novinky

nahoru

Bydlení:

Originální garsonka se během dne mění v kancelář majitelky

-

dnes 09:31 Obrazem: Zařídit funkčně, prakticky a nadčasově malý...

Rekonstrukce změnila ranč z padesátých let v moderní domov

-

dnes 06:09 Obrazem: Majitelé domku v kalifornském Palm Springs se...

Revoluce ve stavebnictví - beton propouštějící vodu nebo podlaha regulující teplotu

-

včera 15:26 Video: V pražských Letňanech v úterý 19. září...

Plzeňská vila Skalka připomíná dřevěný most

-

včera 12:41 Obrazem: Vila Skalka v Plzni je řešena jako obytný...

Majitelé mají moderní byt v srdci secesního domu

-

včera 09:29 Obrazem: Vytvořit projekt pro šarmantní pár, který...

Srub v kanadském stylu nedaleko Prahy v sobě spojuje romantiku a modernost

-

včera 06:38 Video: Do svého srubu v kanadském stylu nás pozvali...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby