Krimi

Učitelka ZŠ měla mít pohlavní styk se svým žákem

4.10.2007 18:57 Na základní škole ve Vodárenské ulici v Kladně měla údajně osmatřicetiletá učitelka pohlavní styk se svým žákem. Minulý týden je v kabinetu přistihla ředitelka školy, která prý měla podezření na zneužívání dítěte. Chlapci je údajně 14 let. Učitelka dostala hodinovou výpověď. Uvedl to ve čtvrtek server Týden.cz s odvoláním na dva nezávislé zdroje.

"Policie přijala oznámení, že na jedné z kladenských škol došlo ke vztahu mezi učitelkou a žákem deváté třídy. V tuto chvíli se nemůžeme vyjádřit k tomu, o jaký vztah šlo, protože případ je na samém začátku. Z toho důvodu nemůžeme sdělit další podrobnosti," řekla Právu mluvčí kladenské policie Jana Štejnerová. Ředitel kladenské policie Michal Murín přiznal, že trestní oznámení podali v úterý rodiče chlapce.

V případě, že by se podezření potvrdilo, žena by mohla být obviněna z ohrožování mravní výchovy dítěte a z pohlavního zneužívání.

Incident se podle Týdne zřejmě stal minulý týden před svátkem 28. září. Přesné datum ale není jasné. Také ředitelka ZŠ Jana Červenková k případu odmítla cokoli bližšího sdělit.

Podle serveru se učitelka - údajně vdaná matka dvou dětí - se žákem sblížila asi během květnového školního zájezdu a jejich vztah pokračoval i v novém školním roce až do chvíle, kdy je přistihla ředitelka školy. Žena dostala ihned výpověď a do školy má prý zakázaný přístup.

ads, Novinky, ČTK, Právo

nahoru

Krimi:

Měl v sobě drogy, vyhýbal se vězení. Policejní honička na Kladensku skončila střelbou a požárem

-

dnes 16:08 Policistům na Kladensku ujížděl ve středu večer muž pod...

Únik fenolu v děčínské chemičce má první oběť

-

dnes 16:01 aktualizováno Únik jedovatého fenolu v děčínské...

Ženu podle žalobce zachránil od utopení pes, útočník ji pak zkopal do bezvědomí

-

dnes 15:58 Video: Věrný pes podle státního zastupitelství...

Obešel systém a vyšlo mu to, myslí si dozorci o vězni, který se otrávil metadonem

-

dnes 15:17 Obvodní soud pro Prahu 4 pokračoval ve čtvrtek v...

Dělník, který zemřel po pádu do sila, byl profesionální hasič

-

dnes 15:13 Dělník, který ve středu odpoledne zemřel po pádu do...

Pohřešovanou ženu našli podchlazenou na zahradě jednoho domu v Liberci

-

dnes 15:03 aktualizováno Policisté na Liberecku pátrali po...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby