Krimi

Učitelka ZŠ měla mít pohlavní styk se svým žákem

4.10.2007 18:57 Na základní škole ve Vodárenské ulici v Kladně měla údajně osmatřicetiletá učitelka pohlavní styk se svým žákem. Minulý týden je v kabinetu přistihla ředitelka školy, která prý měla podezření na zneužívání dítěte. Chlapci je údajně 14 let. Učitelka dostala hodinovou výpověď. Uvedl to ve čtvrtek server Týden.cz s odvoláním na dva nezávislé zdroje.

"Policie přijala oznámení, že na jedné z kladenských škol došlo ke vztahu mezi učitelkou a žákem deváté třídy. V tuto chvíli se nemůžeme vyjádřit k tomu, o jaký vztah šlo, protože případ je na samém začátku. Z toho důvodu nemůžeme sdělit další podrobnosti," řekla Právu mluvčí kladenské policie Jana Štejnerová. Ředitel kladenské policie Michal Murín přiznal, že trestní oznámení podali v úterý rodiče chlapce.

V případě, že by se podezření potvrdilo, žena by mohla být obviněna z ohrožování mravní výchovy dítěte a z pohlavního zneužívání.

Incident se podle Týdne zřejmě stal minulý týden před svátkem 28. září. Přesné datum ale není jasné. Také ředitelka ZŠ Jana Červenková k případu odmítla cokoli bližšího sdělit.

Podle serveru se učitelka - údajně vdaná matka dvou dětí - se žákem sblížila asi během květnového školního zájezdu a jejich vztah pokračoval i v novém školním roce až do chvíle, kdy je přistihla ředitelka školy. Žena dostala ihned výpověď a do školy má prý zakázaný přístup.

ads, Novinky, ČTK, Právo

nahoru

Krimi:

Na řidičku v Jihlavě někdo střílel z protijedoucího vozu, útok nepřežila

-

dnes 16:15 Policie v Jihlavě vyšetřuje násilný trestný čin, při...

Soud požádal Vězeňskou službu o posouzení Janouškova stavu

-

dnes 15:11 Krajský soud v Brně požádal Generální ředitelství...

V Rokytnici nad Jizerou zemřel chodec po střetu s pluhem

-

dnes 13:53 Šestasedmdesátiletý muž zemřel v pátek krátce před...

Dělníci v Prostějově odkryli leteckou pumu

-

dnes 13:08 Dělníci v Prostějově odkryli v pátek ráno leteckou...

Mladé ženy využívaly nemocné seniory, po sňatku je obíraly o důchody

-

dnes 13:03 Mladé ženy na jihu Moravy využívaly seniory z...

Za vyloupení herny a znásilnění vlastní dcery dostal muž osm let

-

dnes 12:15 Odpykával si tříletý trest za týrání manželky, ve...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby