Koktejl

Bushova dcera dostala nabídku k sňatku na túře

29.9.2007 14:09 Vysokohorská túra s brzkým ranním vstáváním předcházela zasnoubení dcery amerického prezidenta Jenny Bushové letos v létě. V rozhovoru, který v sobotu odvysílá americká televize ABC, Jenna prozradila, že ji její dlouholetý přítel Henry Hager donutil vstávat ve čtyři ráno a vyrazit na výšlap. Odměnou jí byla za svítání nabídka k sňatku na vrcholu hory Cadillac v národním parku Acadia ve státě Maine.

"Pravděpodobně je to první místo ve Spojených státech, kam ráno dopadají sluneční paprsky," řekla Jenna v rozhovoru o svém zasnoubení, které bylo oznámeno v srpnu. Jenna je jedním z dvojčat Bushových a svého nastávajícího nerada nazývá snoubencem, stále o něm mluví jako o příteli.

"Ve čtyři ráno se mi nechtělo jít na túru. Mrzlo, ale vstali jsme a pak jsme ještě za tmy šli asi hodinu a půl. Když jsme se dostali k vrcholku a vycházelo slunce, tak mě požádal o ruku," popsala pětadvacetiletá Jenna zásnuby se svým o čtyři roky starším partnerem.

Hager pracoval v Bílém domě a podílel se na kampani za znovuzvolení George Bushe mladšího. Nyní se chystá vrátit na univerzitu, aby dokončil magisterská studia managementu.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Ostravské slůně roste jako z vody, váží už téměř půl tuny

-

včera 17:32 Mladý sameček slona indického, který se v ostravské...

Zatím bezejmenný syn vévodkyně Kate a prince Williama má už oficiální suvenýry

-

včera 16:29 Britská královská umělecká sbírka Royal Collection v...

Druhý syn Kate a Williama to nebude mít snadné, třetí potomci královské rodiny měli odjakživa trable

-

včera 15:23 Vévodkyně Kate, manželka britského korunního prince...

Uštkl ho chřestýš a napadl medvěd, teď mladík přežil i boj se žralokem

-

včera 11:52 Dvacetiletý Dylan McWilliams z amerického Colorada,...

Seniorům v domově důchodců dělá společnost robotický pes

-

včera 08:55 Video: Většina obyvatel jednoho z domovů důchodců v...

Narození královského syna pobláznilo celou Británii

-

včera 06:25 Narození třetího potomka britského prince Williama a...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby