Koktejl

Bushova dcera dostala nabídku k sňatku na túře

29.9.2007 14:09 Vysokohorská túra s brzkým ranním vstáváním předcházela zasnoubení dcery amerického prezidenta Jenny Bushové letos v létě. V rozhovoru, který v sobotu odvysílá americká televize ABC, Jenna prozradila, že ji její dlouholetý přítel Henry Hager donutil vstávat ve čtyři ráno a vyrazit na výšlap. Odměnou jí byla za svítání nabídka k sňatku na vrcholu hory Cadillac v národním parku Acadia ve státě Maine.

"Pravděpodobně je to první místo ve Spojených státech, kam ráno dopadají sluneční paprsky," řekla Jenna v rozhovoru o svém zasnoubení, které bylo oznámeno v srpnu. Jenna je jedním z dvojčat Bushových a svého nastávajícího nerada nazývá snoubencem, stále o něm mluví jako o příteli.

"Ve čtyři ráno se mi nechtělo jít na túru. Mrzlo, ale vstali jsme a pak jsme ještě za tmy šli asi hodinu a půl. Když jsme se dostali k vrcholku a vycházelo slunce, tak mě požádal o ruku," popsala pětadvacetiletá Jenna zásnuby se svým o čtyři roky starším partnerem.

Hager pracoval v Bílém domě a podílel se na kampani za znovuzvolení George Bushe mladšího. Nyní se chystá vrátit na univerzitu, aby dokončil magisterská studia managementu.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Hasič se na ledě probořil i se zachraňovaným psem

-

dnes 10:20 Video: Záchrana uvázlého psa se uskutečnila na konci...

V indické restauraci obsluhují robotické servírky

-

dnes 03:00 Video: Jak se zdá, pokrok nelze zastavit. V jedné z...

Chirurg při transplantacích podepisoval orgány pacientů

-

včera 18:29 Soud v anglickém Birminghamu ve středu uznal vinným...

Záběry vyhublého medvěda obletěly svět. Bylo to ale trochu jinak

-

včera 18:19 Video: Dojemné záběry vyhladovělého ledního medvěda,...

Jako přestřelka ze Star Wars. Zamrzlé jezero vydává podivné zvuky

-

včera 15:24 Video: Podivné zvuky vycházející ze zamrzlého jezera...

Hasič nechtěně založil požár, který málem vymazal australské městečko z mapy

-

včera 12:01 Jednomu z hasičů v městečku Balmoral v australském...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby