Kultura

Vybledlý comeback Britney Spearsové na cenách MTV

10.9.2007 09:20 Udělování MTV Video Music Awards v Las Vegas mělo být příležitostí pro "comeback" popové hvězdičky Britney Spearsové. Vystupovala po dlouhé pauze a podle BBC předvedla nevýrazný výkon. Ocenění sbíraly její rivalky Beyoncé, Rihanna a Shakira.

Britney Spearsová otevírala show MTV se svým novým singlem Gimme More, podprůměrnou dancefloorovou písničkou, která na opravdový comeback asi nepostačí. Zpěvačka má v posledních dvou letech vážné osobní problémy. Soudí se s exmanželem o děti, pobývala v protialkoholní léčebně. Loni na Silvestra zkolabovala na veřejnosti.

Podle zahraničních kritiků se pomalu pohybovala po pódiu a snažila se jen trefit do playbacku. Ten sice používala vždycky, ale kdysi při tom alespoň svižně tancovala. Teď už nezvládá ani to.   

Úspěchy letos sbíraly její konkurentky Rihanna (nejlepší singl a nejlepší videoklip: Umbrella) a Beyoncé se Shakirou (nejlepší spolupráce na Beautiful Liar). Umělkyní roku je podle MTV zpěvačka Fergie, která vydala sólový projekt poté, co se proslavila se skupinou Black Eyed Peas. 

V kategorii mužů byl zvolen nejlepším umělcem roku zpěvák Justin Timberlake, který obdržel celkem čtyři ceny. Nejlepším nováčkem jsou Gym Class Heroes. Cenu za nejlepší skupinu získali Fall Out Boy.

Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Nová DVD: Vadí nevadí, Souboj pohlaví a Fakjů pane učiteli 3

-

dnes 07:11 Hororový příběh má název vcelku nevinné hry Vadí...

Lidé se smějí problémům, které sami mají, řekla k novému představení cirku Akoréacro Claire Aldayaová

-

včera 17:09 Přestavení Dans ton coeur patří k lákadlům letošního...

PolyBand nabídne expresivitu a zvukové stěny

-

včera 16:07 Amsterdamský kytarista Jasper Stadhouders se pohybuje...

Thom Artway: Sziget byl obrovský zážitek

-

včera 15:06 Písničkář Thom Artway vystoupil letos na legendárním...

Prozaička Eva Kantůrková: Jan Palach vrátil etice jedinečnost lidské volby

-

včera 11:21 Scenáristkou filmu Roberta Sedláčka Jan Palach, jehož...

Folkař Horký odpískal kandidaturu do Senátu. Založil kytarovou dílnu a chystá desku

-

včera 10:25 Video: Frontman kapely Kamelot Roman Horký (54) ještě...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů