Odložna

Závěr se sushi a čokoládovými fontánami

7.7.2007 11:02 Ve znamení tří sedmiček se ponese v sobotu 7. 7. 2007 večer závěrečná party letošního filmového festivalu v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Hlavní dominantou slavnosti mají být tři čokoládové fontány, kde si bude možné namáčet ovocné špízy nebo jednotlivé kousky ovoce.

"Magické datum konání závěrečné párty se promítne do dekorací," uvedla ředitelka Grandhotelu Pupp v Karlových Varech Andrea Pfeffer - Ferklová. "Máme připravené speciální efekty, jako například ledy do nápojů zmražené ve tvaru sedmiček. Na stolech budou jako dekorace položeny karty - srdcové sedmičky," popisovala přípravy na závěrečnou party letošního filmového festivalu.

Gurmánskou dominantou posledního festivalového večírku, který se odehraje vedle Slavnostního sálu GH Pupp také v Malé dvoraně, Zrcadlovém sále, Randevous a také na zahrádce hotelu, mají být ale tři čokoládové fontány. "V jedné z nich poteče mléčná, v druhé bílá a v poslední hořká čokoláda," prozradil šéfkuchař GH Pupp Jan Pípal. "U fontán budou připravené ovocné špízy a kousky nejrůznějšího ovoce, hlavně ananas a jahody, které si budou hosté do čokoládových fontán budou namáčet," dodal.

"Čokoládové fontány byly společně se sushi barem hlavním tahákem už zahajovací party, tentokrát ale budeme mít navíc jednu novou velkou fontánu," pokračovala Ferklová. Hosté závěrečné party se ale mohou těšit na další dobroty. "Doufejme, že bude pěkně a budeme moci na zahrádce grilovat," přála si Ferklová. Na jídelníčku jsou totiž připravené steaky snad ze všech druhů masa, včetně kachních prsou.

Chybět nemá ani tradiční uzený losos nebo roostbeefy z kanadských býčků či tygří krevety. "Smažit se budou také máslové palačinky s kysanou smetanou, jahodami nebo borůvkami," prozradil Pípal s tím, že rozpékat se budou rovněž čerstvé tortilly. Chybět nemají ani nejrůznější zmrzliny.

Rudolf Voleman, Právo
nahoru

Odložna:

Creative má audio-video přehrávač s podporou paměťových karet

4.9.2007 13:52 Společnost Creative uvedla na trh další z řady...

Sony uvedla Blu-ray/DVD přehrávač za 18 000 Kč

3.9.2007 14:14 Těžko říct, který z formátů nových optických disků...

Japonci představili notebook ovládaný gesty

3.9.2007 13:33 Notebooků je na trhu nepřeberně. Výrobci již těžko...

Nejnovější LCD televize od Philipsu kreslí světlem po zdi

3.9.2007 08:15 Letošní veletrh IFA, který se veřejnosti otevřel v...

Jaroslav Dušek: Zajímají mě věci v pohybu

16.8.2007 13:35 Za necelý týden začne čtvrtý ročník Mezinárodního...

Festival Fresh Film Fest nabídne 200 filmů

9.8.2007 17:28 Čtvrtý ročník mezinárodního festivalu studentských...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů