Koktejl

Britský zpěvák Rod Stewart si vzal bývalou modelku

16.6.2007 17:09 Dvaašedesátiletý britský rockový zpěvák Rod Stewart se v sobotu oženil se svou šestatřicetiletou snoubenkou, fotografkou a bývalou modelkou Penny Lancasterovou ve vile Durazzo v italském Santa Margherita Ligure. Snoubenci, sledovaní houfem novinářů a fotografů, se teprve nedávno rozhodli uspořádat obřad v přímořském letovisku na ligurském pobřeží.

Svatba se měla původně uskutečnit na luxusní jachtě v italském letovisku Portofino. Mezi pozvanými byla řada osobností showbussinessu, například Mick Jagger, Michael Bolton, Elton John či Kenny Dalghish.

Hudebník, pro nějž to byl třetí sňatek, se rozhodl vydat za svatbu v přepočtu kolem 42 miliónů korun. Jen za pronájem jachty, na které se svatba měla konat, a za hotely (v pátek Stewart pořádal rozlučkový večírek v hotelu Excelsior) prý utratil v přepočtu téměř 30 miliónů korun.

S Lancasterovou má Stewart jedenapůlletého synka Alastaira Wallace a v budoucnu by mu prý chtěli pořídit ještě sourozence. Stewart je otcem sedmi dětí, které zplodil s pěti ženami. Prvorozená Sarah, kterou počal v 18 letech, strávila jako malá čtyři roky v dětském domově, než byla adoptována. Kromě toho má Stewart ještě dvě děti s herečkou Rachel Hunterovou, dvě s modelkou Alanou Hamiltonovou a další dceru s Kelly Embergovou.

Novinky, ČTK

nahoru

Koktejl:

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

dnes 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

dnes 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

dnes 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...

V Německu utratili nejstarší gorilu v Evropě, žila i v Čechách

-

včera 18:46 V zoologické zahradě v Norimberku utratili v pondělí...

Páru dopomohlo ke zplození potomka 1616 injekčních stříkaček

-

včera 16:31 Když se Patricia O'Neillová se svou manželkou Kimberly...

Tchajwanská restaurace servíruje zmrzlinová štěňata

-

včera 13:53 Video: Tak reálná, že se zákazníkům ani nechce do...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů