Žena

Nevěra žen zlepšuje sexuální výkonnost mužů

5.3.2007 08:00 Podle nejnovějších výzkumů nevěrné ženy ve svých mužích nepůsobí jen zvýšenou produkci spermií, ale dělají z nich také náruživější milence.

Muži mezi sebou soutěží v tom, kdo oplodní více partnerek a předá své geny většímu množství potomků. Působením společnosti jsou tyto pudové mechanismy částečně omezeny, ale ne vždy se je podaří zcela zadusit. Ženy si podvědomě vyhledávají takového partnera, který se nejlépe postará o jejich potomky. Mezi lsti přírodního výběru u nich však patří snaha pořídit si některé z dětí s jiným mužem. O jeho výchovu se však postará nevědomky právě trvalý partner zvolený jako dobrý otec.

Neustálé soutěžení má vliv také na produkci a množství spermií. Experti Todd Shackelford a Aaron Goetz z Florida Atlantic University tvrdí, že muži žijící ve spokojeném vztahu bez snahy zahýbat své trvalé partnerce pomalu přicházejí o množství kvalitních spermií. Naopak jedinci, kteří neustále vyhledávají aférky mimo partnerství mají semene více a jejich ejakulát obsahuje více kvalitních spermií. Jejich tělo totiž musí být připraveno uspět v neustálém boji se soky.

Když si muž myslí, že je žena nevěrná, začne produkovat více spermií

Vyšší produkci spermatu v mužích také vyvolá nedůvěra partnerce. Pokud si o ní muži myslí, že je může podvádět, pak se jejich tělo připraví na soutěž tím, že vytvoří více spermií.

"Bylo prokázáno, že muži podezřívající svou partnerku z nevěry, pak při souloži vykonávají nevědomě rychlejší pohyby a mnohem hlouběji pronikají do ženiny vagíny. Snaží se tak vypudit soupeřovo semeno.

Famous

nahoru

Žena:

Aleš Zbořil: Lidé neumějí mluvit, argumentovat ani vstoupit do diskuse a řídit ji

-

včera 12:10 Když se řekne AZ-kvíz, vybaví se většině jeho stálá...

Alternativní způsob rozloučení s blízkou osobou v přírodě myslí i na zesnulé děti

-

včera 11:08 Video: Loučení s blízkou osobou bývá pro pozůstalé...

Neobvyklá křestní jména jsou stále populárnější, v Česku najdeme Severína i Arwen

-

včera 10:05 Výběr dětského jména často patří mezi ošemetné a někdy...

Poradna: Když se matka o své dítě nestará

-

včera 09:05 Matka sehrává v životě dítěte velmi důležitou roli....

Jak je to doopravdy s nejrůznějšími dietami

-

včera 07:19 Ze všech stran se na nás valí řada zaručených diet,...

Ivana Jiřičková: Štěstí je hrozně jednoduché. Naši předci to věděli

-

17.7. 12:10 Obrazem: Vyzařuje z ní takový klid, že jí ho až...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů