Žena

Nevěra žen zlepšuje sexuální výkonnost mužů

5.3.2007 08:00 Podle nejnovějších výzkumů nevěrné ženy ve svých mužích nepůsobí jen zvýšenou produkci spermií, ale dělají z nich také náruživější milence.

Muži mezi sebou soutěží v tom, kdo oplodní více partnerek a předá své geny většímu množství potomků. Působením společnosti jsou tyto pudové mechanismy částečně omezeny, ale ne vždy se je podaří zcela zadusit. Ženy si podvědomě vyhledávají takového partnera, který se nejlépe postará o jejich potomky. Mezi lsti přírodního výběru u nich však patří snaha pořídit si některé z dětí s jiným mužem. O jeho výchovu se však postará nevědomky právě trvalý partner zvolený jako dobrý otec.

Neustálé soutěžení má vliv také na produkci a množství spermií. Experti Todd Shackelford a Aaron Goetz z Florida Atlantic University tvrdí, že muži žijící ve spokojeném vztahu bez snahy zahýbat své trvalé partnerce pomalu přicházejí o množství kvalitních spermií. Naopak jedinci, kteří neustále vyhledávají aférky mimo partnerství mají semene více a jejich ejakulát obsahuje více kvalitních spermií. Jejich tělo totiž musí být připraveno uspět v neustálém boji se soky.

Když si muž myslí, že je žena nevěrná, začne produkovat více spermií

Vyšší produkci spermatu v mužích také vyvolá nedůvěra partnerce. Pokud si o ní muži myslí, že je může podvádět, pak se jejich tělo připraví na soutěž tím, že vytvoří více spermií.

"Bylo prokázáno, že muži podezřívající svou partnerku z nevěry, pak při souloži vykonávají nevědomě rychlejší pohyby a mnohem hlouběji pronikají do ženiny vagíny. Snaží se tak vypudit soupeřovo semeno.

Famous

nahoru

Žena:

Nikdo není striktně sexuálně vyhraněný. Přitahují nás muži i ženy

-

dnes 14:12 Sex je součástí života téměř každého člověka. Každý má...

Natálie Grossová: Moje role nejsou o protekci

-

dnes 09:23 Obrazem: Zpěvačce Natálii Grossové dal první šanci její...

Prague Fashion Week aneb Co přinesl český svátek módy

-

včera 12:10 Obrazem: Český svátek módy - Prague Fashion Week,...

Skialpinismus - ideální jarní fitness aktivita pro každou věkovou skupinu

-

včera 10:05 Na první pohled to vypadá jako velmi náročná sportovní...

Závislost na sexu mladou ženu málem stála život, pomýšlela na sebevraždu

-

včera 08:45 Sex sehrává v životě každého člověka převážně...

Čtyři důvody, proč investovat raději do zážitků než do věcí

-

včera 07:19 Na sociálních sítích se rozmáhá nový trend. Větší...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby