Žena

Muž žádá navrácení peněz za nepovedené prodloužení penisu

3.7.2003 12:10 Šestadvacetiletý Němec, který si půjčil asi 7,5 tisíc eur (cca 218 tisíc korun) od své matky na prodloužení penisu, žádá nemocnici o navrácení peněz. Operace se podle něj nepovedla. Jeho penis je prý teď ještě kratší a navíc zdeformovaný, píše zpravodajský server Ananova.

Poškozený Walter Schmidt říká: "Má teď tvar do trojúhelníku, protože jeden z implantátů se sesunul. Konec penisu je teď tlustý a špičatý. Pokaždé, když si nandávám kondom, spadne."

Mladý Mnichovan se pro operaci rozhodl vloni na podzim. Nechal si tehdy do svého pohlavního údu dát tři osmicentimetrové implantáty, které jej měly prodloužit. Do rány po operaci se ovšem dostala infekce. Schmidt se do nemocnice musel vrátit na dvoutýdenní léčbu a šest týdnů byl v pracovní neschopnosti. Doteď ho operovaný penis velice bolí a při chůzi kulhá.

Protože je jeho penis o dva centimetry kratší, žádá navrácení peněz za operaci, která jej měla prodloužit. "Mámě stále dlužím 5 800 eur z těch sedmi a půl tisíc, které mi půjčila. Chci, aby mi byly peníze navráceny, abych jí je mohl splatit."

Novinky

nahoru

Žena:

Báby babicí aneb Porodnictví v plenkách

-

dnes 12:03 Na podzim roku 1788 způsobila porodní bába Elisabeth...

Módní souboj prvních dam aneb Jak si vede Melania Trumpová

-

dnes 11:15 Obrazem: Melania Trumpová, vlastním jménem Melanija...

Chcete se zbavit otravného hmyzu? Vyzkoušejte přírodní repelenty

-

dnes 10:05 Nevoní vám chemie, ale mouchy, mušky, komáři a jiný...

Jak přežít nejen první partnerskou dovolenou

-

dnes 08:50 Letní partnerská dovolená je nejen časem oddychu, ale...

Kouření významně ovlivňuje zdraví zubů

-

dnes 07:21 Kouření negativně ovlivňuje celou řadu procesů v...

Aleš Zbořil: Lidé neumějí mluvit, argumentovat ani vstoupit do diskuse a řídit ji

-

včera 12:10 Když se řekne AZ-kvíz, vybaví se většině jeho stálá...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů