Žena

Muž žádá navrácení peněz za nepovedené prodloužení penisu

3.7.2003 12:10 Šestadvacetiletý Němec, který si půjčil asi 7,5 tisíc eur (cca 218 tisíc korun) od své matky na prodloužení penisu, žádá nemocnici o navrácení peněz. Operace se podle něj nepovedla. Jeho penis je prý teď ještě kratší a navíc zdeformovaný, píše zpravodajský server Ananova.

Poškozený Walter Schmidt říká: "Má teď tvar do trojúhelníku, protože jeden z implantátů se sesunul. Konec penisu je teď tlustý a špičatý. Pokaždé, když si nandávám kondom, spadne."

Mladý Mnichovan se pro operaci rozhodl vloni na podzim. Nechal si tehdy do svého pohlavního údu dát tři osmicentimetrové implantáty, které jej měly prodloužit. Do rány po operaci se ovšem dostala infekce. Schmidt se do nemocnice musel vrátit na dvoutýdenní léčbu a šest týdnů byl v pracovní neschopnosti. Doteď ho operovaný penis velice bolí a při chůzi kulhá.

Protože je jeho penis o dva centimetry kratší, žádá navrácení peněz za operaci, která jej měla prodloužit. "Mámě stále dlužím 5 800 eur z těch sedmi a půl tisíc, které mi půjčila. Chci, aby mi byly peníze navráceny, abych jí je mohl splatit."

Novinky

nahoru

Žena:

Manželství aneb Škola života

-

včera 13:50 Pro někoho jde o významný posun vztahu, pro jiného je...

Miřenka Čechová: Čas, kdy jsme jeden s druhým, se bohužel stále zmenšuje

-

včera 09:11 Patří k úspěšným třicátníkům, pro které je svět za...

Umělkyně tvoří obrazy pomocí nalíčených rtů

-

23.2. 12:10 Obrazem: Nebaví vás chodit do muzeí a obrazy vám...

Luxusní kabelky podle poslední módy

-

23.2. 11:05 Obrazem: Právě probíhající týden módy v Londýně je...

Česká kuchyně se opět dostává do módy

-

23.2. 10:05 Před pár lety jsem zaznamenala pozoruhodný úkaz. I...

Nejlepší sex ve dvaceti či třiceti? Ne, až po šedesátce, tvrdí průzkum

-

23.2. 08:42 Máte pocit, že po šedesátce život končí? Pak vězte, že...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby