Koktejl

Sylvester Stallone sváděl královskou vévodkyni

25.1.2007 11:36 Mezi ženami, které se v devadesátých letech pokoušel získat Sylvester Stallone, neboli Italský hřebec, jak si nechával říkat ve filmech o Rocky Balboovi, byla údajně i Sarah Fergusonová, vévodkyně z Yorku a někdejší manželka britského prince Andrewa.

Podle zdroje, které citoval britský list Daily Star, však příliš neuspěl. "Jejich romance sice nikdy opravdu nevykvetla naplno, ale oba zůstávají dobrými přáteli," řekl.

Sarah Fergusonová, přímý potomek anglického krále Karla II. (1630-1685), se nedlouho předtím rozešla se svým mužem. Královská rodina totiž nedokázala překousnout celou řadu jejích skandálů - ten nejhorší když se v bulvárním Daily Mirroru objevila její fotografie, jak jí, do pasu nahé, cucá prsty u nohou americký podnikatel John Bryan.

Šedesátiletý Stallone teď už žije poklidně se svou o 22 let mladší ženou Jennifer Flavinovou.

Vévodkyně z Yorku se zase vídá se svým královským bývalým, s nímž před několika dny za zájmu reportérů povečeřela. Mají spolu dvě dcery, které jsou momentálně na pátém a šestém místě v pořadí případných dědiců anglického trůnu.

Fergie, jak se jí často říkalo, dnes pečuje se o svou pověst, angažuje se pro charitu a je například americkou mluvčí organizace SOS vesniček. Napsala několik úspěšných knih, což jí pomohlo překonat finanční krizi, která ji potkala po rozvodu.

fer, Právo

nahoru

Koktejl:

Kvůli vzácné nemoci vypadá chlapec už v šesti letech jako penzista

-

dnes 04:30 Měsíc po narození byl diagnostikován se vzácným...

V Los Angeles se objevila socha nahého Trumpa s klaunským obličejem

-

včera 20:54 Video: Neznámý umělec vytvořil v Los Angeles sochu...

Čtyřicetkrát jasnější než Měsíc. Meteor nad Alabamou proměnil noc v den

-

včera 17:00 Video: Meteor, jenž se prohnal v noci z pátku na...

Nosič Hižnay vynesl na Sněžku rekordních 165,5 kilogramu

-

včera 14:47 Video: aktualizováno Historicky nejtěžší náklad 165,5...

Moře na Islandu vyvrhlo dvě velryby

-

včera 10:10 Video: Jen kousek od Reykjavíku vyvrhlo moře dva...

Tání ledovce odkrylo letoun, který se zřítil v roce 1946

-

včera 05:00 Video: Horkému počasí neodolají ani ledovce. Ten...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů