Koktejl

Ruský melouch George Michaela skončil požárem

5.1.2007 11:38 Britský popový zpěvák George Michael nejdříve překonal ruský rekord ve výši honoráře za vystoupení na soukromém večírku, ale hned na to utrpěl nepříjemné ztráty. Jak totiž uvedl list Sun, zpěvák nejdříve vyinkasoval 1,5 miliónu britských liber (přes 60 miliónů korun) za hodinové vystoupení na novoročních oslavách u ruského niklového magnáta Vladimira Potanina, jenže krátce na to přišel o část hudebních nástrojů a zvukovou aparaturu své doprovodné skupiny.

Ty totiž shořely při požáru, který po vystoupení George Michaela vypukl v tělocvičně, kde se večírek pro tři stovky pozvaných hostů konal. Stalo se tak však až poté, co se zpěvák a jeho doprovod vydali na zpáteční cestu do Londýna soukromým letadlem.  Dílo zkázy pak dokončili hasiči, co nezničily plameny, to dorazila voda z jejich hadic.

Předchozí ruský rekord ve výši honoráře na soukromé akci držela Christina Aguilera, která v roce 2005 zazpívala na svatbě ruského miliardáře Andreje Melničenka za kulatý milión liber.

fer, Právo

nahoru

Koktejl:

Chcete dort a hypotéku k tomu? Italská banka láká klienty na sladkosti

-

dnes 17:31 Video: S velmi neotřelým nápadem přišla milánská...

Kamery zachytily první okamžiky života orlích mláďat

-

dnes 15:12 Video: Do washingtonského hnízda Svobody a...

Muž vypadá jako chodící negativ

-

dnes 10:31 Dvaatřicetiletý Adam Curlykale vzbuzuje zájem už na...

Mladý pár se ukryl před bouří v kontejneru, ten však letěl i s nimi vzduchem

-

dnes 03:00 Do nepříjemné situace se dostal mladý britský pár,...

Na digitálním billboardu na Filipínách se omylem přehrávalo porno

-

včera 18:03 Video: Řidiči ve filipínském městě Makati museli být v...

Gorilí samec Louis chodí po dvou. Nechce si totiž ušpinit ruce

-

včera 13:25 Video: Gorily občas po dvou chodí, je to však zřídka...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby