Žena

Přespříliš ambiciózní lidé si ničí sexuální život

13.12.2006 11:19 Pokud lidé tráví týdně více než sedmdesát hodin v práci, můžou si být jisti, že si zdevastují svůj sexuální život a tím mnohdy i vztah či manželství.

Ambiciózní lidé mají tendenci obětovat svůj osobní život a ignorovat vlastní děti. Experti pak hovoří o novém termínu "extrémní zaměstnání", které bývá vykoupeno nejdražší cenou - osobními vztahy. Deset a více hodin v zaměstnání denně je dle odborníků z Harvardské univerzity znamením něčeho nezdravého.

"Pustoší soukromí a bere si daň na zdraví a spokojenosti," varují experti. Podle jejich závěrů pracuje 45 procent osob s vysokými příjmy ve velkých nadnárodních společnostech, kde mají extrémní zaměstnání. Začíná to šedesáti hodinami práce týdně a končí až rovnou stovkou odpracovaných hodin.

Dovolená je vzácností, a ačkoli tráví víkendy doma, stejně pracují. Výsledek bývá stejný: rozvod, impotence, neschopnost dosáhnout orgasmu, žádné potěšení z milování nebo minimum přátel.

Famous

nahoru

Žena:

Když se z havěti stanou miláčci

-

dnes 10:05 „Od doby, co mám potkany, strašně šišlám,” vysvětluje...

Nezapomeňte před Vánoci sami na sebe

-

dnes 08:39 Před Vánoci často plánujeme pečení, úklid, děláme si...

Skřípání zubů se nevyplácí podceňovat

-

dnes 07:12 Skřípání a cvakání zuby neboli bruxismus je poměrně...

Anna Kameníková: Nepřemýšlím hlavou, ale srdcem

-

včera 12:10 Dcera herečky Jitky Asterové umí překvapit. Když si v...

Detox pleti aneb Jak oživit vzhled a zdraví pokožky

-

včera 11:03 Obrazem: Stres, nezdravá strava, nedostatek spánku,...

Hodinky – nadčasový dárek pod stromeček

-

včera 10:30 Obrazem: Čas je veličina, která tvoří velmi důležitou...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby