Krimi

Okradli ji o 110 tisíc korun

24.6.2003 13:07 Za dobrotu na žebrotu. To si nyní může opakovat starší žena z Podivína na Břeclavsku, která se rozhodla pomoci lidem v nouzi. Údajní nešťastníci s porouchaným autem ji ale okradli o 110 tisíc korun.

Muž se ženou požádali starší ženu o výpomoc s tím, že se jim porouchalo auto a chybí jim dva tisíce korun na opravu. Obyvatelce domku se prosebníků zželelo a sáhla do úspor.

Pak ji ale cestující z auta požádala, zda by si mohla odskočit na záchod. Zatímco ji obyvatelka domu doprovodila, muž bleskově v domku odcizil 110 tisíc korun a vkladní knížku. Podle kriminalistů zloději použili obvyklý způsob, kdy nejprve zjistí místo uložení peněz a pak odlákají pozornost majitele. Proto také pracují podvodníci ve dvojicích.

Muž byl ve věku 45 až 50 let, silnější postavy, vysoký asi 180 centimetrů s tmavými, krátce střiženými vlasy a tmavýma očima. Žena byla ve věku 35 až 40 let, plnoštíhlé postavy, vysoká 175 až 180 centimetrů s delšími rezavými vlasy. Oba podvodníci hovořili česky, přijeli přijeli vozem Subaru stříbrozlaté barvy se slovenskou registrační značkou, začínající písmeny LN. Policie po nich pátrá.

Milan Vojtek

nahoru

Krimi:

Řidič na D6 vyletěl rovnou do lesa, zkoušku na alkohol odmítl

-

dnes 07:03 Video: Na dálnici D6 u Doks na Kladensku havaroval...

Opilý cizinec naboural v centru Prahy pět aut

-

včera 22:47 Video: Opilý cizinec v mercedesu naboural v neděli...

Na Přerovsku hořela dvojgaráž, oheň zničil historické motorky

-

včera 15:59 Čtyři jednotky hasičů likvidovaly v neděli rozsáhlý...

Horští záchranáři při cvičení v Krkonoších náhodou zachránili život promrzlému muži

-

včera 15:06 Jen zcela náhodná přítomnost členů Horské služby v...

Policisté zadrželi gang dealerů, měli víc než kilo heroinu a milión v hotovosti

-

včera 14:33 Čtveřici drogových dealerů zadrželi po dlouhém...

Lupič přepadl banku v Praze. Policisté zveřejnili video

-

včera 13:25 Video: Pražští policisté pátrají po muži, který v...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby