Krimi

Okradli ji o 110 tisíc korun

24.6.2003 13:07 Za dobrotu na žebrotu. To si nyní může opakovat starší žena z Podivína na Břeclavsku, která se rozhodla pomoci lidem v nouzi. Údajní nešťastníci s porouchaným autem ji ale okradli o 110 tisíc korun.

Muž se ženou požádali starší ženu o výpomoc s tím, že se jim porouchalo auto a chybí jim dva tisíce korun na opravu. Obyvatelce domku se prosebníků zželelo a sáhla do úspor.

Pak ji ale cestující z auta požádala, zda by si mohla odskočit na záchod. Zatímco ji obyvatelka domu doprovodila, muž bleskově v domku odcizil 110 tisíc korun a vkladní knížku. Podle kriminalistů zloději použili obvyklý způsob, kdy nejprve zjistí místo uložení peněz a pak odlákají pozornost majitele. Proto také pracují podvodníci ve dvojicích.

Muž byl ve věku 45 až 50 let, silnější postavy, vysoký asi 180 centimetrů s tmavými, krátce střiženými vlasy a tmavýma očima. Žena byla ve věku 35 až 40 let, plnoštíhlé postavy, vysoká 175 až 180 centimetrů s delšími rezavými vlasy. Oba podvodníci hovořili česky, přijeli přijeli vozem Subaru stříbrozlaté barvy se slovenskou registrační značkou, začínající písmeny LN. Policie po nich pátrá.

Milan Vojtek

nahoru

Krimi:

Soud přiznal Rathovi odškodné za „vláčení v poutech“

-

dnes 16:45 aktualizováno Bývalý středočeský hejtman David Rath má...

Mladík na elektrokole sjel v noci v Krkonoších do potoka, tělo našli až ráno

-

dnes 16:32 Osudné se během noci ze soboty na neděli stalo...

Na dálnici D5 u Prahy havarovala cisterna. Řidič vyvázl bez zranění

-

dnes 16:07 Video: Na dálnici D5 u Rudné na Praze–západ havarovala...

Žena obviněná z vraždy novorozence v Teplicích je na svobodě

-

dnes 16:01 Video: aktualizováno Ženu obviněnou ze spáchání zvlášť...

Zloděj na Břeclavsku vytrhal z vinic sazenice

-

dnes 15:47 Vinná odrůda Pálava je mezi milovníky vín oblíbená....

V Jincích po srážce s autem vykolejil vlak, pro zraněného řidiče letěl vrtulník

-

dnes 15:42 Video: Po srážce s autem vykolejil v pondělí v Jincích...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby