Koktejl

Spearsová se rozvádí a chce děti do své péče

8.11.2006 09:33 Popová hvězda Britney Spearsová v úterý neočekávaně vyplnila žádost o rozvod se svým manželem Kevinem Federlinem. Oddáni byli před dvěma roky. Spearsová požádala o rozvod jen dva měsíce poté, co se jim narodil druhý potomek.

Čtyřiadvacetiletá Spearsová vyplnila žádost o rozvod u soudu v Los Angeles pouhý den poté, co překvapila svou účastí v pozdní noční televizní show, kde předvedla nový sestřih, černé mini šaty a vypadala více sexy než za několik posledních let dohromady.

Datum rozvodu bylo stanoveno na pondělí. Britney Spearsová požádala o svěření ročního Seana Prestona a dvouměsíčního Jamese Jaydena do své péče.

Spearsová už ani nenosila snubní prsten

Spearsová i Federline odmítli nadcházející rozvod komentovat. Již několik měsíců kolovala společností zvěst, že to páru příliš neklape, ale ani jeden z nich se k tomu nikdy oficiálně nevyjádřil. Ani Spearsová v pondělním vystoupení v televizní show Davida Lettermana.

Jisté známky toho, že vztah není v pořádku, se vysledovat daly. Popová princezna již delší dobu nenosila snubní prsten a neobjevila se před týdnem na slavnostní party k vydání Federlinova prvního alba Playing with fire. Magazín Touch přinesl informace o tom, že byla Spearsová minulý týden spatřena v jedné z restaurací v New Yorku, jak usedavě pláče. US Weekly informovalo, že během svého pobytu v New Yorku bydlí každý v jiném hotelu.

Svatební obřad byla pouhá fraška

Z dokladů, které americká popová zpěvačka Britney Spearsová předložila při úterním podání žádosti o rozvod v Los Angeles, vyplynulo, že její svatební obřad před dvěma lety s Kevinem Federlinem byl jen ohromnou mystifikací.

Jak píše agentura WENN, Spearsová v dokumentech uvádí jako datum své svatby s Federlinem 6. říjen 2004. To je však o tři týdny později, než byl slavný pár oficiálně oddán 18. září 2004 při obřadu v kalifornském Studio City pouze za účasti příbuzných a nejbližších přátel.

Nyní se prý podařilo zjistit, že zářijový svatební obřad byl falešný, jen hraný pro veřejnost, protože páru se do tohoto plánovaného termínu svatby nepodařilo dopracovat složitou předsvatební smlouvu.

Novinky, ČTK, CNN

nahoru

Koktejl:

Ve Filadelfii utekla kráva z živého betlému, dvakrát během jednoho dne

-

dnes 09:56 Video: Policisté z americké Filadelfie měli ve čtvrtek...

Australské město obléhá obrovské hejno kaloňů

-

dnes 02:30 Video: Obyvatelé Charters Towers ležícího v australském...

Vědci našli způsob, jak oživit vyhynulého vakovlka tasmánského

-

včera 18:54 Australští vědci provedli rozsáhlou studii DNA...

Bezdomovec stál přes dvě hodiny v dešti, aby ochránil tašku plnou peněz

-

včera 14:57 Poctivost se vyplácí. Své o tom ví bezdomovec James...

Princ Harry bude mít svatbu s herečkou Markleovou 19. května

-

včera 14:44 Britský princ Harry a americká herečka Meghan...

Hasič se na ledě probořil i se zachraňovaným psem

-

včera 10:20 Video: Záchrana uvázlého psa se uskutečnila na konci...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby