Koktejl

Spearsová se rozvádí a chce děti do své péče

8.11.2006 09:33 Popová hvězda Britney Spearsová v úterý neočekávaně vyplnila žádost o rozvod se svým manželem Kevinem Federlinem. Oddáni byli před dvěma roky. Spearsová požádala o rozvod jen dva měsíce poté, co se jim narodil druhý potomek.

Čtyřiadvacetiletá Spearsová vyplnila žádost o rozvod u soudu v Los Angeles pouhý den poté, co překvapila svou účastí v pozdní noční televizní show, kde předvedla nový sestřih, černé mini šaty a vypadala více sexy než za několik posledních let dohromady.

Datum rozvodu bylo stanoveno na pondělí. Britney Spearsová požádala o svěření ročního Seana Prestona a dvouměsíčního Jamese Jaydena do své péče.

Spearsová už ani nenosila snubní prsten

Spearsová i Federline odmítli nadcházející rozvod komentovat. Již několik měsíců kolovala společností zvěst, že to páru příliš neklape, ale ani jeden z nich se k tomu nikdy oficiálně nevyjádřil. Ani Spearsová v pondělním vystoupení v televizní show Davida Lettermana.

Jisté známky toho, že vztah není v pořádku, se vysledovat daly. Popová princezna již delší dobu nenosila snubní prsten a neobjevila se před týdnem na slavnostní party k vydání Federlinova prvního alba Playing with fire. Magazín Touch přinesl informace o tom, že byla Spearsová minulý týden spatřena v jedné z restaurací v New Yorku, jak usedavě pláče. US Weekly informovalo, že během svého pobytu v New Yorku bydlí každý v jiném hotelu.

Svatební obřad byla pouhá fraška

Z dokladů, které americká popová zpěvačka Britney Spearsová předložila při úterním podání žádosti o rozvod v Los Angeles, vyplynulo, že její svatební obřad před dvěma lety s Kevinem Federlinem byl jen ohromnou mystifikací.

Jak píše agentura WENN, Spearsová v dokumentech uvádí jako datum své svatby s Federlinem 6. říjen 2004. To je však o tři týdny později, než byl slavný pár oficiálně oddán 18. září 2004 při obřadu v kalifornském Studio City pouze za účasti příbuzných a nejbližších přátel.

Nyní se prý podařilo zjistit, že zářijový svatební obřad byl falešný, jen hraný pro veřejnost, protože páru se do tohoto plánovaného termínu svatby nepodařilo dopracovat složitou předsvatební smlouvu.

Novinky, ČTK, CNN

nahoru

Koktejl:

Se svastikou na paži vstup zdarma, láká německé divadlo na představení o Hitlerovi

-

dnes 18:51 Divadlo v německé Kostnici na svých webových stránkách...

Polský řidič předjížděl přes dvojitou plnou čáru a doplatil na to

-

dnes 17:03 Být pirátem silnic se nevyplácí. Své o tom ví jeden z...

Otec devíti dětí se nechal rozvést. Zjistil, že je už padesát let neplodný

-

dnes 12:16 Nepříjemné překvapení čekalo na muže z Maroka poté, co...

Návrat čápů do Česka zpozdila dlouhá zima

-

dnes 08:56 Video: S návratem jara se do Česka na svá hnízda vrací...

Mládě vodušky vyzrálo na smečku psů

-

dnes 05:21 Video: Skupina turistů v jihoafrickém Krugerově...

Internet vymysleli starověcí Indové, tvrdí guvernér

-

včera 20:54 Necelý měsíc po svém zvolení se o rozruch postaral šéf...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby