Krimi

Dělník šlápl do rozžhavené oceli

3.11.2006 11:39 Těžké popáleniny obou chodidel utrpěl ve čtvrtek ráno dvaatřicetiletý dělník v provozu podniku Vítkovice Heavy Machinery poté, co šlápl do rozžhavené oceli. Muž je hospitalizován v jedné z ostravských nemocnic.

"Do speciálního zařízení se napouštěla rozžhavená ocel, která v jednom okamžiku unikla na zem," uvedla mluvčí severomoravské policie Soňa Štětínská. Dodala, že dělníci rozžhavenou ocel v souladu s předpisy zaházeli směsí. Na místo pak za dosud nejasných okolností vstoupil zaměstnanec, který patrně o dosud nevychládlé oceli nevěděl.

"Popálil si obě chodidla. Podle lékařů je rozsah popálenin kolem sedmi procent. Muž je hospitalizován v nemocnici," dodala Štětínská.

Policisté nyní zjišťují, zda na hutním pracovišti nedošlo k porušení bezpečnostních předpisů. Odpovědět na to zatím nedokáže ani vedení společnosti. "Na ocelárně jsou velmi přísné bezpečnostní předpisy. Zatím neumíme říct, zda došlo k jejich porušení, nebo to byla nešťastná náhoda. Výsledek šetření budeme znát nejdříve příští týden," řekla mluvčí firmy Eva Kijonková.

hon, Právo

nahoru

Krimi:

Mladý řidič u Milevska narazil do stromu, na místě zemřel

-

dnes 08:11 Při dopravní nehodě u Milevska na Písecku zahynul v...

Za skladování zakázané munice ve Vrběticích nikdo potrestán nebude

-

včera 19:07 Osvobozující rozsudek v případu skladování údajně...

Za pobodání expřítelkyně v Litvínově půjde Němec na pět let do vězení

-

včera 19:01 Ústecký krajský soud poslal na pět let do vězení...

Na řidičku v Jihlavě někdo střílel z protijedoucího vozu, útok nepřežila

-

včera 16:15 aktualizováno Policie v Jihlavě vyšetřuje násilný...

Soud požádal Vězeňskou službu o posouzení Janouškova stavu

-

včera 15:11 Krajský soud v Brně požádal Generální ředitelství...

V Rokytnici nad Jizerou zemřel chodec po střetu s pluhem

-

včera 13:53 Šestasedmdesátiletý muž zemřel v pátek krátce před...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby