Krimi

Dělník šlápl do rozžhavené oceli

3.11.2006 11:39 Těžké popáleniny obou chodidel utrpěl ve čtvrtek ráno dvaatřicetiletý dělník v provozu podniku Vítkovice Heavy Machinery poté, co šlápl do rozžhavené oceli. Muž je hospitalizován v jedné z ostravských nemocnic.

"Do speciálního zařízení se napouštěla rozžhavená ocel, která v jednom okamžiku unikla na zem," uvedla mluvčí severomoravské policie Soňa Štětínská. Dodala, že dělníci rozžhavenou ocel v souladu s předpisy zaházeli směsí. Na místo pak za dosud nejasných okolností vstoupil zaměstnanec, který patrně o dosud nevychládlé oceli nevěděl.

"Popálil si obě chodidla. Podle lékařů je rozsah popálenin kolem sedmi procent. Muž je hospitalizován v nemocnici," dodala Štětínská.

Policisté nyní zjišťují, zda na hutním pracovišti nedošlo k porušení bezpečnostních předpisů. Odpovědět na to zatím nedokáže ani vedení společnosti. "Na ocelárně jsou velmi přísné bezpečnostní předpisy. Zatím neumíme říct, zda došlo k jejich porušení, nebo to byla nešťastná náhoda. Výsledek šetření budeme znát nejdříve příští týden," řekla mluvčí firmy Eva Kijonková.

hon, Právo

nahoru

Krimi:

V kontejneru v Teplicích se zřejmě našly lidské ostatky

-

dnes 21:53 Video: aktualizováno Ústečtí krajští kriminalisté...

Na muže na Kladensku spadlo auto, na místě zemřel

-

dnes 18:46 Video: Na staršího muže spadlo ve čtvrtek odpoledne ve...

Lupiči přepadli Švandovo divadlo v Praze, vrátného přivázali v hledišti

-

dnes 15:38 Video: Pražští kriminalisté vyšetřují loupežné...

Na vnitru odvolali šéfa sportovních střelců, s jeho odsouzením to prý nesouvisí

-

dnes 15:33 Ředitel Centra sportu Ministerstva vnitra Jiří Beran...

Policie bude opět hlídkovat v hybridu BMW i8, tentokrát na Plzeňsku

-

dnes 13:24 Policie opět testuje hybridní auto BMW i8, který...

Policie zasahovala v dopravním podniku v Liberci

-

dnes 13:15 aktualizováno Detektivové Národní centrály proti...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby