Zahraniční

Pouliční prodejci zbili římské policisty

2.11.2006 16:40 Třicet pouličních prodejců zbilo ve středu šest policistů, kteří je přišli zkontrolovat na Svatopetrské náměstí. Jeden z policistů skončil v nemocnici, kde mu museli dvanácti stehy sešít tržnou ránu na hlavě. Útočník, který ho napadl, skončil v cele.

Policisté, mezi nimiž byly tři ženy, ani nestačili zahájit kontrolu a už se na ně vrhli rozlícení prodejci. Snesla se na ně sprška ran, pěstí i kopanců. Jednoho policistu praštili holí do hlavy a rozsekli mu kůži. Léčení si vyžádá čtrnáct dní. I další zasahující však utrpěli drobné šrámy a do konce týdne tak musejí zůstat doma. Jeden z policistů byl nucen vystřelit do vzduchu, aby se náporu útočníků ubránili. Zadržet se však podařilo jen jediného z prodejců, jednalo se o cizince.

Policisté ve středu kontrolovali pouliční prodejce koženého zboží. V jejich nabídce se často vyskytuje mnoho padělků. Podle čtvrtečního vydání listu Il Messagero zadrželi přes tisíc kabelek, tři sta pásků a několik set peněženek. Jejich prodejci většinou pocházejí z ciziny a nemají platné doklady.

ČTK

nahoru

Zahraniční:

Do Jižní Koreje přijela severokorejská delegace s generálem z černé listiny

-

dnes 06:14 Do Jižní Koreje v neděli přicestovala vysoká...

Demokraté zveřejnili svou reakci na zprávu republikánů o FBI

-

včera 23:03 aktualizováno Američtí demokraté v sobotu zveřejnili...

Rada bezpečnosti OSN schválila rezoluci o příměří v Sýrii

-

včera 20:24 Rada bezpečnosti OSN v sobotu schválila rezoluci...

Slovenský řidič v průběhu tří dnů dvakrát nafoukal přes tři promile

-

včera 20:16 Pětapadesátiletý Emil z východoslovenského Prešova...

Čína se zlobí kvůli americkým sankcím vůči KLDR. Zastavte ty chybné kroky, vyzvala

-

včera 18:09 Čína v sobotu odsoudila nové americké sankce proti...

V Indii najelo auto do skupiny školáků, devět mrtvých

-

včera 15:57 Při dopravní nehodě ve východoindickém státě Bihár v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby