Zahraniční

Pouliční prodejci zbili římské policisty

2.11.2006 16:40 Třicet pouličních prodejců zbilo ve středu šest policistů, kteří je přišli zkontrolovat na Svatopetrské náměstí. Jeden z policistů skončil v nemocnici, kde mu museli dvanácti stehy sešít tržnou ránu na hlavě. Útočník, který ho napadl, skončil v cele.

Policisté, mezi nimiž byly tři ženy, ani nestačili zahájit kontrolu a už se na ně vrhli rozlícení prodejci. Snesla se na ně sprška ran, pěstí i kopanců. Jednoho policistu praštili holí do hlavy a rozsekli mu kůži. Léčení si vyžádá čtrnáct dní. I další zasahující však utrpěli drobné šrámy a do konce týdne tak musejí zůstat doma. Jeden z policistů byl nucen vystřelit do vzduchu, aby se náporu útočníků ubránili. Zadržet se však podařilo jen jediného z prodejců, jednalo se o cizince.

Policisté ve středu kontrolovali pouliční prodejce koženého zboží. V jejich nabídce se často vyskytuje mnoho padělků. Podle čtvrtečního vydání listu Il Messagero zadrželi přes tisíc kabelek, tři sta pásků a několik set peněženek. Jejich prodejci většinou pocházejí z ciziny a nemají platné doklady.

ČTK

nahoru

Zahraniční:

Trump nechal Putina pozvat do Washingtonu

-

dnes 23:05 Americký prezident Donald Trump požádal svého poradce...

USA považují Guccifera 2.0 za důkaz vměšování Moskvy

-

dnes 21:06 Původně se za pseudonymem Guccifer skrýval rumunský...

V Popradu vyhlásili kvůli bleskovým povodním mimořádný stav

-

dnes 20:21 Video: Z důvodu přetrvávajících dešťů a lokálních...

Problém vyřešen, belgická letiště opět přijímají

-

dnes 17:35 aktualizováno Belgie ve čtvrtek vpodvečer na několik...

O zapojení Rusů do otrav novičokem nevíme, vyvrací spekulace britský politik

-

dnes 15:42 Za divokou spekulaci označil ve čtvrtek náměstek...

Putin hodnotí schůzku s Trumpem jako úspěch, který se mocné skupiny snaží popřít

-

dnes 14:36 Helsinský summit s americkým prezidentem Donaldem...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů